П'ятниця
14
січня

ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ "ШЛЮБ ЗА ДОБУ". СКАЖІТЬ: ТАК! ПЕРШИМИ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради є організатором державної реєстрації шлюбу у скорочені строки та надає фізичним особам послуги у зазначеній сфері.

У вас немає часу чекати встановлений законодавством термін в один місяць з дати подання заяви про державну реєстрацію шлюбу? Ви бажаєте зареєструвати шлюб з іноземцем у скорочені строки та не хочете очікувати своєї черги у відділах державної реєстрації актів цивільного стану?

Вам необхідно звернутись саме до нас!

Щоб зареєструвати шлюб за спрощеною процедурою в рамках проєкту Міністерства юстиції «Шлюб за добу», необхідно здійснити всього кілька кроків:

-        зателефонувати нам за номерами: 095 022 43 89 або 061 236 73 86;

-        пред’явити паспорти та за необхідності інші документи;

-        укласти цивільно-правовий договір про надання послуги;

-        затвердити бажану дату та час;

-        і останнє – з’явитися у обраний час і одружитись.

За результатами наречені отримують документи, оформлені відділом державної реєстрації актів цивільного стану – свідоцтва встановленого зразка, актовий запис заноситься до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Кожна пара може проявити свою індивідуальність, уподобання та можливості. За бажанням ви можете поєднати свої серця під звуки чарівної мелодії у виконанні артистів обласної філармонії та замовити фотосесію у локаціях концертного залу імені М.І. Глінки.