Субота
25
грудня

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ щиро вітає академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці" із річницею створення колективу

25 грудня виповнюється 28 років від дня заснування унікального колективу – академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Дорогі колеги!

Шановний Сергію Вікторовичу – художній керівник ансамблю, заслужений артист України!

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ щиро вітає вас із річницею створення колективу!

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» – це дружна мистецька родина, яка з натхненням щодня наповнює серця слухачів любов'ю та красою! У колективі працює плеяда справжніх зірок, яскравих особистостей і професіоналів, які закохані у свою справу!

З року в рік репертуар ансамблю розширюється, а творчі проєкти стають яскравішими, креативнішими, динамічнішими та масштабнішими. Такі ландшафтні театралізовані дійства як «Запорожець за Дунаєм» та «Покровський ярмарок» здобули особливу увагу й любов публіки та проходили на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», Національного заповідника Хортиця, у історико–культурному комплексі «700-літній Запорозький дуб» і на Співочому полі Печерського ландшафтного парку у Києві.

Тож, нехай у ваших серцях завжди палає вогонь творчості, а новаторські ідеї й креативні музичні задуми знаходять відгуки в серцях вдячних шанувальників!

Бажаємо всім міцного здоров'я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення!

Ми пишаємося кожним з вас та дякуємо за талант, відданість і сумлінну, плідну працю на благо мистецтва!