Середа
22
грудня

РІЗДВЯНИЙ ДЖАЗ ДЛЯ ВАС!

До найочікуваніших свят залишилося зовсім трішки! Всі ждуть різдвяних і новорічних чудес, добрих казок і здійснення мрій. А колектив Запорізької обласної філармонії продовжує кращою музикою наповнювати всіх святковим настроєм.

В рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» 22 грудня джаз-квартет під керуванням Юрія Крюкова дарував меломанам «Різдвяний джаз». До програми увійшли популярні новорічні й різдвяні композиції зарубіжних авторів у оригінальних джазових обробках керівника ансамблю. У святковій програмі прозвучали запальні мелодії й відомі пісні «WinterWonderland», «ISawMommyKissingSantaClaus», «HomeForTheHolidays», «RockinAroundTheChristmasTree», «JingleBells» та інші. Чарівним вокалом слухачів підкорювали талановиті солістки філармонії, лауреати міжнародних конкурсів Поліна Гонтарь і Анастасія Литвин. Найкращі привітання й побажання для гостей програми звучали від ведучого Юлія Гаврилова.

Справжній професіоналізм та високий рівень виконавської майстерності цього вечора продемонстрували учасники програми – Віталій Мартиненко (ударні), Тарас Пацернюк (труба), Дмитро Саверов (бас-гітара) і Юрій Крюков (фортепіано).

Звісно ж, у залі на гостей чекала яскрава ялинка, яка разом із особливою атмосферою камерної зали додавала піднесеного настрою присутнім. Слухачі сердечно дякувала артистам за щирість, талант, чудову музику і прекрасні емоції від такої цікавої прем'єри.

На всіх, хто не встиг відвідати святкову програму 22 грудня, чекаємо 5 січня у нашій затишній камерній залі. Святкуйте яскраво!