Середа
22
грудня

ТИГРЯЧА ПРЕМ'ЄРА У ФІЛАРМОНІЇ

   Наприкінці року і дорослі, і маленькі бажають відчути казкову атмосферу чарівних новорічних днів. 22 грудня у Запорізькій обласній філармонії стартував цикл новорічних дитячих програм «ТиГра ШОУ!». Завітавши до концертного залу імені М.І. Глінки, запоріжці та гості міста змогли насолодитися яскравою авторською програмою та поринути в магічну країну чудес.

   Глядачі із задоволенням спостерігали за подіями, які відбувалися на сцені «ТиГРА ШОУ» у стилі кращих телевізійних проєктів! Головні герої – символ нового року Хедлайнер Тигр та зірковий eМ.Ci.Капелюшник у виконанні Сергія Пивоварова і Юлія Гаврилова влаштували свято на честь Нового Року, яке намагалася зірвати шкідлива Круела – Анастасія Литвин. Улюблені персонажі закружляли всіх в хороводі нестримних розваг. Учасниками шоу стали закохані Руслан і Людмила з «Викраденої принцеси», образи яких втілили Денис Аврамець та Дарина Шупранова, Хрещена Фея зі «Шреку» від незрівнянної Юлії Якси, запальні патімейкери Поліна Гонтарь і Тарас Максименко з «Підводної братви» та драйвовий Пінгвін із «Мадагаскару» – Віктор Храмов. Артисти балету академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», балетмейстер-постановник Олег Кравець, радували всіх танцями та інтерактивними іграми!

   Та який же Новий Рік без Діда Мороза та Снігуроньки? На наше свято вони завітали у виконанні добрих і милих Євгена Ковалевського й Олени Гурко, які врятували свято та найкращими побажаннями привітали своїх маленьких друзів із наступаючим Новим Роком!

   Але всіх таємниць ми відкривати не будемо, щоб зберегти інтригу для тих, хто ще не бачив виставу.     Єдине, що впевнено можна сказати – ця програма запам’ятається глядачам надовго!

   Ідеальну атмосферу для чарівного настрою створює велика команда однодумців. Вітаємо режисерсько-поставновчу групу: Юлію Дар'їну, Марину Євченко, Андрія Романова, Катерину Похиленко та Олену Варваровську (костюми). Окремі слова вдячності директору-розпоряднику філармонії, заслуженому працівнику культури України Тетяні Тіліс за всебічну підтримку в реалізації проєкту. Дякуємо артистам академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений артист України Сергій Черногор, працівникам технічних служб, Андрію Юрченку (відео), Андрію Ільєнку (світло), Павлу Полуектову (звук) та всьому колективу Запорізької обласної філармонії під керівництвом генерального директора, заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої, який плідно працював аби привітати улюблених глядачів доброю веселою прем'єрою.

   Гості новорічної програми висловили слова захоплення цікавою пізнавальною програмою й зазначили, що похід до Запорізької обласної філармонії – це найкращий спосіб родинного дозвілля.

   Запрошуємо всіх 25,26,27 грудня 2021 року та 2,3,4 січня 2022 року долучитися до нашої феєричної програми та подарувати своїм дітям свято.