Вівторок
07
грудня

У ФІЛАРМОНІЇ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Згідно з Указом Президента України 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. В цей день вшановуєтьсячесна й самовіддана праця сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад. Це свято тих, чия нелегка праця потребує високого професіоналізму, витримки, таланту, справжньої відданості своїй справі й великому бажанню служити людям і державі Україна!

Цього дня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії пройшли урочистості та концерт з нагоди свята. За доброю традицією, у залі зібралися керівники області, міста, представники депутатського корпусу, голови міських і районних рад, голови об'єднаних територіальних громад. У колонній залі філармонії гостей зустрічав джаз-квартет під керуванням Юрія Крюкова та створював святковий настрій.

Розпочався захід Державним Гімном України у виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці». Історія України – це історія боротьби народу за самостійність та незалежність. Тому, хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих героїв, які віддали своє життя, відстоюючи мир і злагоду країни, її соборність, гідність та свободу.

З привітальним словом до присутніх у залі звернулися голова Запорізької обласної ради Олена Жук, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Руслан Шиханов, виконуючий обов’язки голови м. Запоріжжя Анатолій Куртєв. Керівники привітали колег зі святом і за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування з нагоди Дня місцевого самоврядування вручили Почесні відзнаки.

Колектив Запорізької обласної філармонії привітав представників органів місцевого самоврядування концертною програмою.

Музичні привітання із професійним святом звучали від академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», художній керівник та головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор, Диксиленду артистів академічного симфонічного оркестру під керівництвом Дмитра Мітніка та ансамблю бандуристів «ЛюбоGRAY», керівник – Ольга Обуховська.

Святковий настрій глядачам створювали солісти Запорізької обласної філармонії: заслужений артист України Олег Кугаєвський (баян), Юлія Якса, Поліна Гонтарь, Володимир Галіченко (скрипка), Вікторія Терещенко (бандура), Богдан Хижняк, Денис Аврамець. Концертна програма пройшла у святковому настрої та подарувала слухачам позитивні емоції. Ведучі програми – Світлана Холод та Юлій Гаврилов.

Колектив філармонії на чолі з генеральним директором заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою зиче всім очільникам та депутатам місцевих рад міцного здоров׳я, миру, натхнення і високих звершень на благо розквіту нашої держави!