Понеділок
29
листопада

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ з великою повагою вітає народну артистку України ЛЮБОВ МАЛИЦЬКУ ІЗ ЮВІЛЕЄМ!

Колектив Запорізької обласної філармонії

на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником

культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ

з великою повагою вітає народну артистку України

ЛЮБОВ МАЛИЦЬКУ

ІЗ ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Любове Іванівно!

Ви – співачка-легенда, яскрава особистість та справжній бренд культури і мистецтва Запорізького краю! Для нас велика честь працювати разом з Вами – видатною артисткою, якою пишається вся Україна!

Ваш творчий шлях та багаторічна праця, шановна Любове Іванівно, – це блискучий приклад відданості обраній професії, а Ваш багатогранний мистецький доробок золотими літерами вписаний у літопис духовного життя міста, області та держави. Більше 45 років разом з колективом Запорізької обласної філармонії Ви даруєте людям свято музики й сприяєте збагаченню культурної спадщини регіону. За роки праці Ви стали зразком наслідування для багатьох колег і, особливо, покоління молодих вокалістів, а Ваша невичерпна, запальна енергія і харизматичність завжди відчувається на сцені та підкорює публіку. Ваш неповторний голос полонив слухачів багатьох країн і завоював безмежну любов найвідданіших шанувальників.

Глибоко шануємо Ваш талант і вагомий внесок у розвиток національного та музичного мистецтва країни.

Бажаємо Вам найміцнішого здоров'я, благополуччя, злагоди, бадьорості духу, гарного настрою та гармонії в душі!

Поважаємо, цінуємо, захоплюємося, любимо!