П'ятниця
01
жовтня

МИСТЕЦЬКЕ ВІТАННЯ ДЛЯ БЕЗЦІННИХ ПЕДАГОГІВ!

  30 вересня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти для педагогів Шевченківського та Хортицького районів Запоріжжя.

Яскравою концертною програмою шановних вчителів, викладачів та методистів із професійним святом привітав колектив академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії. За диригентським пультом – головний диригент, народний артист України В'ячеслав Редя та диригент, лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова.

Слухачі із великим задоволенням насолоджувалися популярними музичними композиціями. Глядачі були у захваті від професіоналізму та харизматичного виконання оркестром творів Л. Андерсона, І. Шамо, Ю. Шевченка, Д. Савенка та інших. Разом з артистами вони занурювалися в атмосферу позитиву та гармонії мистецтва.

Цього дня на адресу працівників освіти прозвучало багато теплих та щирих слів вдячності за їх сумлінну працю та педагогічну майстерність від ведучих концерту – Світлани Холод і Миколи Петюка.

Концерт пройшов у піднесеному настрої. Кожен номер програми супроводжувався бурхливими оплесками та вигуками «браво». Майстерність музикантів та прекрасні мелодії створили гостям заходу святковий настрій та подарували незабутні емоції. Багато хто із присутніх вже не вперше на концерті академічного симфонічного оркестру, але кожного разу артисти радують їх новими яскравими програмами. Від щирого серця педагоги дякували артистам за чудове свято та висловлювали своє захоплення від концертного залу.

Зі святом, дорогі вчителі! Щастя, натхнення, успіхів та всіляких благ!