Четвер
30
вересня

АРТИСТИ ФІЛАРМОНІЇ ВІТАЛИ ОСВІТЯН МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

29 вересня колектив Запорізької обласної філармонії гостинно приймав у концертній залі імені М.І. Глінки представників освіти Михайлівського району. Цього дня відбулися урочистості та святковий концерт до Дня працівників освіти.

До людей почесної професії з привітальним словом звернулися секретар Роздольської сільської ради Тетяна Білецька, начальник Управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області Тетяна Озерова, начальник відділу освіти культури, молоді та спорту Василівської райдержадміністрації Наталія Артеменко та депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков і з нагоди свята вручили кращим працівникам педагогічної ниви почесні нагороди.

Музичним подарунком для освітян стала концертна програма колективів та артистів Запорізької обласної філармонії. У виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», художній керівник та головний хормейстер заслужений артист України Сергій Черногор, прозвучали вокально-хореографічні композиції, українські народні пісні, інструментальні композиції та багато інших чудових творів.З усією щирістю сучасними популярними творами вітали педагогів чудові вокалісти Поліна Гонтарь, Анастасія Литвин, Тетяна Лаврик, Богдан Хижняк та Денис Аврамець. Вражаючий інструментальний номер прозвучав у виконанні яскравого дуету – заслуженого артиста України Олега Кугаєвського (акордеон) та Вікторії Терещенко (бандура). Ведучі святкової програми – Анна Миронова та Юлій Гаврилов.

Виступи артистів створили чудовий настрій та справжнє мистецьке свято. Глядачі отримали велике задоволення від концерту та щиро дякували за позитивні емоції.

Над створенням культурно-мистецького заходу працювала творча команда професіоналів філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою, зокрема: звукорежисер – Ілля Зима, відеосупровід – Марина Євченко, Андрій Юрченко, художник по світлу – Андрій Ільєнко, куратори заходу – директор-розпорядник, заслужений працівник культури України Тетяна Тіліс та начальник художнього відділу Оксана Герман.

Ми щиро вітаємо всіх вчителів з професійним святом. Шановні освітяни, нехай завжди на вашу честь, лунають найкращі пісні, наповнюючи серце спокоєм, радістю та даруючи духовну насолоду!