Понеділок
23
серпня

ЯСКРАВО ЗАМАЙОРІВ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

23 серпня колектив Запорізької обласної філармонії взяв участь у церемонії підняття Державного Прапору України на одному з найвищих флагштоків.

На оновленому арт-об'єкті «Кургані Єдності» Національного заповідника «Хортиця» у прямому включенні лунало вітання Президента України Володимира Зеленського. Президент від усього серця привітав громадян із святом та побажав миру, щастя, достатку й процвітання всьому народові. У заході взяли участь керівники органів влади області й міста – голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук та Запорізький міський голова Володимир Буряк.

На овіяній легендами Хортицькій землі, місці військової доблесті, у центрі державності, у столиці козацької звитяги під час виконання Державного Гімну України академічним козацьким ансамблем пісні і танцю «Запорожці» символічно піднявся увись один з найбільших Державних Прапорів України! Відомі рядки наповнили серця учасників заходу гордістю та любов'ю до рідної Батьківщини, голоси присутніх злилися в єдиний народний хор.

На фоні яскравого жовто-блакитного прапора святкові концертні номери присутнім подарували: академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник-головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор, солістка Запорізької обласної філармонії Поліна Гонтарь та артисти Запорізького академічного обласного театру юного глядача. Впродовж всього заходу відбувалася онлайн трансляція свята із різних міст країни, таким чином, вся Україна об'єдналася разом у цей урочистий день.

Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої країни, небо завжди буде мирним та сонячним, а у домівках панує спокій та злагода!