Понеділок
07
червня

Благодійна вистава "Світло у темряві" у виконанні інклюзивної трупи «Рівні можливості»

7 червня Запорізька обласна філармонії знову радо вітала у себе в гостях інклюзивну театральну трупу «Рівні можливості». Цього разу на сцені концертного залу імені М.І. Глінки за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації відбулася благодійна вистава «Світло у темряві» Режисер – Маріанна Смбатян. За короткий час це вже друга вистава і знову вона несе доброчинну і відповідальну місію. Зібрані кошти підуть на допомогу у реабілітації десятирічного хлопчика Микити Кудровського, який має генетичне захворювання.

Підтримати колектив завітав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА, заслужений працівник культури України Владислав Мороко. На адресу артистів прозвучали теплі слова привітання із втіленням прекрасного, гостро необхідного проєкту. Очільник подякував артистам за чудовий виступ, витримку і незламну силу духу.

Організатори заходу висловили вдячність колективу Запорізької обласної філармонії за небайдужість, теплий прийом артистів та всебічне сприяння проведенню вистав.

Колектив філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою завжди підтримує добрі соціальні ініціативи та докладає максимум зусиль аби всі учасники заходу почувалися комфортноі отримали задоволення від перебування у концертному залі..

Під час вистави актори торкнулися важливих тем, які близькі суспільству в цілому, і кожній людині окремо. Враження залишилися просто вибухові. Шквал емоцій, які глядачі пережили разом із артистами неможливо передати словами.

Бажаємо всім міцного здоров'я, натхнення та взаєморозуміння! Зробимо світ кращим разом!