Четвер
27
травня

КОРИСНЕ ДОЗВІЛЛЯ – ЕКСКУРСІЇ В ФІЛАРМОНІЇ!!

В рамках пізнавального проєкту для дітей – екскурсії концертним залом імені М.І. Глінки, напередодні літніх канікул – 27 травня до Запорізької обласної філармонії завітали учні гімназії № 8 міста Запоріжжя.

Директор-розпорядник філармонії, заслужений працівник культури України Тетяна Тіліс познайомила юних меломанів із величною архітектурою будівлі та її унікальними акустичними можливостями. Розповіла про історію створення філармонії, її досягнення, нові творчі проєкти та цікаві факти з життя всесвітньовідомих артистів, які виступали на її сцені. Екскурсійна група пройшлася коридорами й гримерними, завітала до звукооператорської, побувала у колонній та великій залах. Маленькі гості випробували нові сучасні та комфортні крісла й залюбки фотографувалися на фоні дивовижної кришталевої люстри у великій залі.

Школярі спостерігали за репетиціями академічного симфонічного оркестру, диригент – народний артист України Вячеслав Редя та академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь. Також дітки відвідали експозицію музичних інструментів, яка користується великою популярністю серед відвідувачів обласної філармонії.

В рамках екскурсії у камерній залі для учнів відбувся показ музично-пізнавальної програми «Рятівники планети». В контексті сучасних популярних композицій малят навчили жити в мирі з природою, берегти та примножувати ресурси Землі, відчувати себе частиною екосистеми.

Свою творчість і яскраві враження маленьким друзям дарували артисти філармонії: Анна Миронова, Герман Романченко, Юлій Гаврилов та Анастасія Литвин.

Гості щиро дякували за корисно й цікаво проведений час.