Середа
17
березня

Перший міжнародний конкурс вокалістів імені Джорджио Мерігі "Овації семи континентів"

    З 11 по 15 травня 2021 року в Запоріжжі відбудеться Перший Міжнародний конкурс вокалістів імені Джоржио Мерігі "Овації семи континентів". Конкурс носить ім'я італійського співака - легенди світового оперного мистецтва, який своїм талантом підкорив найпрестижніші сцени світу.

   Організатором міжнародного конкурсу вокалістів є Італійська Культурна Асоціація ДААТ (м. Рим) у співпраці з Київським муніципальним академічним театром опери та балету КИЇВОПЕРА (Україна, м.Київ) та Запорізькою обласною філармонією (Україна, м. Запоріжжя).

  Конкурс "Овації семи континентів" - це перший Міжнародний конкурс вокалістів, покликаний популяризувати культурні цінності та оперне мистецтво в Україні та за кордоном, презентувати Україну як європейську державу, яка підтримує молодих талановитих оперних вокалістів і пропагує оперу як мистецтво поза часом.

   Ця мистецька подія стане однією з визначних сторінок в історії світової культури, а Запоріжжя ввійде до числа музичних столиць світу, які гостинно зустрічатимуть видатних вокалістів, музикантів, діячів мистецтв, імресаріо з багатьох країн світу. Конкурс такого рівня, географії і значення проводиться вперше не тільки в Україні, але і в Європі.

    Відбіркові півфінальні тури відбудуться на кращих сценічних майданчиках Італії, Польщі, Греції, України. Відбірковий тур та півфінал в Україні відбудуться в Харківському академічному театрі музичної комедії та у концертному залі імені М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії 11-13 травня 2021 року.

     Фінал  Першого Міжнародного конкурсу вокалістів імені Джоржио Мерігі "Овації семи континентів" відбудеться у Запоріжжі 15 травня 2021 року на сцені концертного залу імені М.І.Глінки.

    Гала - концерт фіналістів та нагородження лауреатів - провідних солістів українських та зарубіжних оперних театрів, зірок світової оперної сцени відбудеться 20 травня 2021 року у м. Києві.

    Проведення конкурсних заходів в рамках вокального форуму такого високого рівня зміцнить авторитет Запорізького краю як визначного осередка музичної культури на міжнародній мистецькій платформі, сприятиме створенню нового конкурентноспроможнього творчого продукту, об'єднає висококультурну музичну спільноту і стане гідним мистецьким трампліном для професійного зростання найталановитіших оперних співаків світу. 

    Віримо, що і надалі ми разом продовжимо збагачувати скарбницю національного та світового мистецтва новими сучасними культурно-мистецькими здобутками та формуватимемо майбутній інтелектуальний потенціал молодої України!

   Для реєстрації та участі у Першому Міжнародному конкурсі вокалістів імені Джоржио Мерігі "Овації семи континентів" перейдіть за посиланням: http://merighi-opera.com/ua