Четвер
25
лютого

Дорогі друзі! Запрошуємо вас на прем'єру тетралізованого дійства "Лісова пісня" за мотивами драми - феєрії Лесі Українки

Дорогі друзі!

  Сьогодні, 25 лютого, вся Україна відзначає 150 років від дня народження видатної поетеси та культурної діячки Лесі Українки. Леся Українка - одна з найвідоміших жінок в українській історії, що зробила великий внесок в українську фольклористику і драму.
   З нагоди національного святкування Запорізька обласна філармонія презентує дивовижну, яскраву постановку - прем'єру сучасного мистецького проєкту- театралізоване дійство «Лісова пісня» за мотивами однойменної драми - феєрії.

    Театралізоване дійство у виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії – це оригінальне авторське прочитання уривків з драми-феєрії «Лісова пісня», яке поєднує поезію видатного митця, класичні романси українських композиторів та перлини хорової спадщини. Осучаснена, видовищна, динамічна театралізована постановка насичена дивовижною енергетикою музики, художнього слова та  хореографії .

    Запрошуємо всіх 25 лютого о 18.00 до концертного залу імені М.І. Глінки насолодитися неперевершеним твором у оригінальній інтерпретації, відчути справжній калейдоскоп почуттів і подарувати собі незабутній вечір української поезії.