Середа
24
лютого

Дивовижна магія класичної музики

Музика – це восьме диво світу. Вона надихає та захоплює, підкорює серця та об’єднує мільйони. Глибоко проникаючі у всі куточки душі, музика лікує, викликає найсильніші емоції та переживання.

24 лютого в Запорізькій обласній філармонії в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» відбулася концертна програма «Ефект Моцарта», яка продемонструвала чудодійну магічну силу музики.

Програма створена на основі кращих зразків класичної музики, під впливом якої слухачі відчули себе як на сеансі музикотерапії. У виконанні артистів філармонії лауреатів міжнародних конкурсів Володимира Галіченка (скрипка) та Іоланти Дамаскіної (фортепіано) прозвучали твори видатних світових композиторів-класиків Вольфганга Амадея Моцарта, Йоганна Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Клода Дебюсі та Крістофа Віллібальда Глюка. Ведучий програми – музикознавець Рафаель Едеш розповів слухачам про цілющій вплив класичної музики на здоров'я людей.

Цього вечора у залі панувала атмосфера захоплення й справжнього духовного відпочинку. Публіка тепло приймала артистів та відмітила щедру емоційну віддачу й яскравий темперамент музикантів. Два аншлагових концерти та бурхливі оплески слухачів вкотре довели, що такі заходи користуються великою популярністю і люди потребують якісної вишуканої музики. «Ефект Моцарта» наповнив присутніх позитивними емоціями, подарував чарівний настрій та надихнув на нові звершення.

Галерея зображень