Четвер
18
лютого

ЗАТИШНИЙ ВЕЧІР У СУПРОВОДІ ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ (Піаніст Роман Лопатинський)

     18 лютого у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії відбувся вишуканий вечір фортепіанної музики. Навіть снігопад не завадив багатьом шанувальникам філармонійного мистецтва насолодитися прекрасною музикою. Соліст – гість із столиці, лауреат міжнародних конкурсів Роман Лопатинський. Майстерність, професіоналізм, талант, неординарність, віртуозність... Це не всі епітети, якими можна описати молодого артиста. Всесвітньовідомий музикант, учасник багатьох фестивалів має своїх прихильників по всій Україні і наше місто не є винятком.

     Ведучий програми – Юлій Гаврилов представив публіці музиканта, коротко познайомив гостей заходу із творчим шляхом Романа та запросив всіх до нерозгаданого світу музики. Репертуар музиканта охоплює твори видатних композиторів від бароко до сучасності. Цього разу віртуозний піаніст порадував глядачів виконанням композицій Бели Барток, Ігоря Стравінського та Йоганна Брамса. Твори, які увійшли до концертної програми, були сповнені багатством та розмаїттям музичного матеріалу, а також вимагали від виконавця майстерності та артистизму.

     Для того, щоб отримати справжнє естетичне задоволення багато не треба, іноді для цього досить якісного виконання та професійного інструменту в обласній філармонії. Адже, поєднання майстерності Романа Лопатинського з неперевершеним звучанням роялю, зачаровує слухача і надихає на нові звершення.

     Поціновувачі якісної музики мали змогу насолодитися професійним виконанням класичних мелодій, а для тих, хто був уперше на такому концерті – долучитися до чудового світу мистецтва. Вечір фортепіанної музики пройшов у теплій атмосфері, чудова музика не залишила байдужим жодного присутнього в залі гостя і подарувала море позитивних емоцій та незабутніх вражень.

     Вже 26 лютого у Запорізькій обласній філармонії на гостей чекає довгоочікувана концертна програма «Класика та сучасність» академічного симфонічного оркестру, головний диригент – народний артист України Вячеслав Редя за участю народного артиста України Андрія Ільківа (труба, Київ)