П'ятниця
20
вересня

80 ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО!

      20 вересня у концертному залі імені Глінки відкрили вісімдесятий ювілейний концертний сезон Запорізької обласної Філармонії!
     «В ювілейному сезоні, як і завжди, на глядачів чекатиме велика кількість нових прем’єр, концертів та мистецьких подій, які стануть приємним сюрпризом як для постійних глядачів, так і для тих, хто вперше присутній в нашому затишному залі» – розповіли ведучі Юлія Дар’їна та Юлій Гаврилов.
     Концертна програма відкриття презентувала глядачам цілу «галерею» вишуканих творів, які ретельно відбирались. Художній керівник філармонії Ольга Беженарь зазначає, що класичне мистецтво в філармонії завжди буде на почесному місці, тож, перше відділення складалось з найяскравіших класичних арій та взірців української оперної школи.
     Розпочав концерт струнний квінтет у складі: Лариси Гнєдиш (фортепіано), Олега Попруженко (альт), Андрія Мамчура (скрипка), лауреата міжнародного конкурсу Володимира Галіченко (скрипка).
     Жоден музичний інструмент не може порівнятися у виразності, багатстві тембру і драматичності з голосом людини. Тож, солістка філармонії лауреат премії імені Івана Паторжинського українського фонду культури Юлія Якса неперевершено виконала Вальс Джульєтти із опери «Ромео і Джульєтта» Шарля Гуно. Провідний майстер сцени, улюблинець публіки Микола Квєтков підготував для прем’єрної програми Аріозо Фауста з опери «Фауст» Шарля Гуно. Вікторія Шестакова хвилюючим сопрано подарувала глибокі переживання глядачам, виконавши «Циганську пісню» з опери «Кармен» Жоржа Бізе, прикрасив номер хореографічний дует Марії Богдан та Олександри Ткаченко.
    Класична музика - це не просто зразковий музичний жанр, а справжнє явище, що виховує у виконавцях і слухачах високий смак і тонке естетичне сприйняття. Величчю музики Й.С.Баха присутніх вітали лауреат міжнародних конкурсів Ярослав Ніколаєв та концертмейстер Іоланта Дамаскіна. Теплими оплесками зустрічали «Тарантелу» Анрі В'єтана у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Володимира Галіченко (скрипка).
    Новий концертний сезон багатий не тільки на велику кількість неочікуваних музичних сюрпризів, але й на нові обличчя. Глибокий та потужний баритон Володимира Машлюка вперше прозвучав на сцені філармонії. Він виконав Монолог Богдана Хмельницького з опери «Богдан Хмельницький» К.Данкевича та Арію Фігаро з опери «Весілля Фінаро» В.А.Моцарта. Окрасою музичної події стала нова солістка Запорізької обласної філармонії Наталіі Штернер - колоратурне сопрано. Арія Кунігунди із опери «Кандид» Леонарда Бернстайна, яку виконала артистка не залишила байдужих у залі. Ще одний новий виконавець, а саме Сергій Гаврилов представив одну з найскладніших партій для басу, віртуозно виконавши Арію Дона Maньіфіко із опери «Попелюшка» Джузеппе Россіні. Арія Тараса «Гей, літа орел» з опери М.Лисенка звучала патріотично та проникливо.
    Партитура ювілейного сезону обіцяє бути особливо насиченою яскравими мистецькими подіями, щоб задовольнити найвибагливіші естетичні смаки. Яскраво відкрив друге відділення концерту Дипломант Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів і фестивалів козацької пісні, лауреат премії імені Паторжинського українського фонду культури, кавалер ордену «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці». Художній керівник - заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь.
     Велика цінність творчого доробку філармонії – визнані майстри сцени, які створили неповторний культурний простір Запорізького краю та всієї країни. З особливим почуттям гордості зустрічали виступ народної артистки України Любові Малицької.
    У концерті представлена популярна музика і світові хіти. Естрадні виконавці: Поліна Гонтарь, Герман Романченко та Тетяна Лаврик подарували заряд якісного позитиву.
    Кожен із колективів філармонії має свою родзинку і свого поціновувача, втім, їх поєднує високий професіоналізм і постійний творчий пошук, що виливається щоразу в яскраві програми, а отже, й невичерпний інтерес глядачів до виконавців. Диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру молодий, але вже визнаний публікою колектив. Прекрасні номери і за якістю виконання, і за чудовими відгуками захоплених слухачів музики – стали чудовим завершенням програми. У переповненому слухачами залі не стихали оплески.
    Дорогі наші глядачі, колектив філармонії на чолі з генеральним директором заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вдячні Вам за щасливу можливість відкрити 80 концертний разом з вами. Сподіваємось, що кожен культурний захід філармонії подарує незабутні емоції та насолоду, а також сприятиме стрімкому зростанню рівня щастя мешканців міста та області.
     Зустрінемось 11 жовтня на Всеукраїнському фестивалі духовної музики «Благофест»!

Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Пошук по сайту

Календар новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31