П'ятниця
09
листопада

ПРИВІТАННЯ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ВІД ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА

Шановні колеги!

Дорогі друзі!

Колектив комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради щиро вітає вас із професійним святом

ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Українська культурно-мистецька спадщина має давні традиції, а її унікальнінадбання давно славляться у всьому світі. Ціла плеяда українських митців збагатила світову культуру неперевершеними музичними, пісенними, хореографічними, літературними, скульптурними, архітектурними, живописними творами та інсталяціями. 

Це свято всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Завдяки вам – подвижникам своєї справи, професіоналам сфери культури та мистецтва, галузь розвивається, збагачується новими іменами та цікавими формами роботи. Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла, зберігаєте пам’ять поколінь та створюєте справжні шедеври європейського рівня.

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури, мистецтва та духовності. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у суспільному житті.  Дякуємо за вашу повсякденну працю та віддане служіння мистецтву. Саме завдяки вам сьогодні звершуються великі діяння!

Бажаємо вам і надалі творчого ентузіазму, незгасимого прагнення радувати та дивувати оригінальними мистецькими проектами, креативу, натхнення, цікавих творчих знахідок, саморозвитку і досконалості, невпинного руху вперед для реалізації найсміливіших ідей та планів!

Нехай у вашому особистому житті розквітає щастя, панує родинний затишок, злагода та благополуччя, здійсняться життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде мирним, світлим і сонячним та дарує нові професійні перемоги на благо розвитку національної культури та квітучої України! 

За дорученням колективу,

з повагою

генеральний директор,

заслужений працівник

культури України                                                          Ірина Конарева