П'ятниця
14
вересня

Подяка колективу Запорізької обласної філармонії за вагомий внесок у проведення обласного заходу до дня фізичної культури та спорту

    6 вересня відбулося урочисте святкування до Дня фізичної культури і спорту «Sport Star» за участю керівництва області, олімпійських чемпіонів, видатних спортсменів, молоді.

     Подарували свою творчість та створили справжнє музичне свято для всієї спортивної родини козацького краю артисти Запорізької обласної філармонії: академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь та ансамбль бандуристів «Божена», керівник – заслужена артистка України Ольга Беженарь. Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації висловило подяку колективам за професійну майстерність, вагомий внесок в організацію та проведення обласного заходу та окремі слова вдячності генеральному директору, заслуженому працівнику культури України Ірині Конаревій за плідну співпрацю та взаєморозуміння.

    Творчий колектив обласної філармонії і надалі з радістю даруватиме своє мистецтво, дбатиме про духовний розвиток та культурне дозвілля мешканців міста та області.