Середа
19
червня

Обмін досвідом завжди корисний

         За сприяння Канадського культурного фонду «CobblestonFreewey” в Україні проводиться перший Міжнародний етносемінар для канадських хореографів українського походження по обміну досвідом з професійними колективами щодо вивчення українських регіональних танців.

 17 – 18 червня  на базі козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» обласної філармонії відбулись сумісні репетиції  артистів балету ансамблю з канадськими хореографами. В процесі репетиції канадськими спеціалістами було опрацьовано постановки хореографічних композицій з репертуару «Запорожців» з вивченням елементів «Танка з нагайками», «Танка з бубнами», «Українського ліричного».

Під час проведення семінару панувала дружня, творча атмосфера. Керівник Львівського представництва Канадського культурного фонду Кирило Козачук був приємно вражений професійною підготовкою танцюристів   ансамблю «Запорожці» та матеріально-технічною базою колективу. Хореографи обмінялись досвідом роботи і здобули нові знайомства для подальшої співпраці та реалізації майбутніх творчих сумісних проектів.