Літній вечір після напруженого дня та важкого тижня подарував запорожцям концерт академічного симфонічного оркестру «Relax & Classic», наповнений світлом і надією. Світ класичної музики постав особливо близьким і зрозумілим кожному, хто завітав до концертної зали, щоб провести час у товаристві безсмертних шедеврів та надихнутися чудовим звучанням.
Академічний симфонічний оркестр під орудою лауреата міжнародних конкурсів Олександра Горлова представив програму, сповнену яскравих образів, витонченої лірики, життєствердної енергії та справжнього літнього настрою. У виконанні артистів оркестру гармонійно поєдналися романтична ніжність, темпераментна експресія, вишукана мелодійність й запальні ритми, що захопили слухачів з першої ноти.
Особливої виразності програмі надали солісти оркестру: Людмила Сапожнікова (флейта), Ігор Небогін (кларнет) та Євген Попов (гобой) зворушливо втілили витончену лірику інтермецо до ІІІ дії опери «Кармен» Жоржа Бізе, де ніжні тембри духових інструментів створили атмосферу спокою й поетичної краси. А Заслужений артист України Віталій Солом’янчук вкотре підкорив своєю майстерністю, представив твір Наталії Боєвої «Сльоза» на вібрафоні та вразив блискучою віртуозністю у знаменитому «Тіко-Тіко» Зекіньї де Абреу на маримбі. Яскравим фінальним акцентом вечора стало сольне виконання Івана Гудзя (труба) у «Дансоні № 2» Артуро Маркеса, сповнене темпераменту, енергії та неповторного латиноамериканського колориту.
Попри все життя продовжується і ми наповнюємо її сенсом. Тепла та невимушена атмосфера панувала протягом усього вечора, а слухачі щедро дякували артистам бурхливими оплесками.
Щиро вдячні глядачам за підтримку, а захисникам України — за можливість зустрічатися великою мистецькою родиною у такі непрості часи.
Концерт, у якому класика звучить легко, яскраво й емоційно — мов музичний пікнік у колі гарних давніх друзів!
«Relax & Classic» — чудова літня програма, де зустрілися сонячні оркестрові барви музики Дж. Россіні, витончена й чуттєва лірика П. Масканьї та симфонічні шедеври Ж. Оффенбаха, Ж. Бізе, Л. Яначека, Г. Берліоза, Ф. Зуппе, наповнені оптимізмом та позитивом. Тут симфонічна музика розкривається в усьому своєму темпераменті та магнетичній силі живого звучання.
Це концерт для тих, хто любить музику без академічної дистанції: живу, образну, емоційну, для тих, хто хоче провести літній вечір із шедеврами, які наповнюють життя світлом, рухом і настроєм.
Академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії.
Диригент — володар "Золотого диплому" Міжнародного диригентсько-хорового конкурсу Олександр Горлов.
Чекаємо на зустріч із вами 26 червня о 18:00.