ЗАКРИТТЯ 83 КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ. Музична програма "НА БІС!"

П'ятниця
30
червня
17:00

Музика наповнює світ позитивними емоціями та надає сили йти вперед!

Закриття концертного сезону – це завжди свято улюбленої музики, яка підкорювала серця слухачів протягом року!

Всупереч рашистській підступності, у 83-му концертному сезоні Запорізька обласна філармонія дарувала своїм глядачам витончену музику, радість і щирі емоції.

Найяскравіші моменти концертних програм, ексклюзивні новинки та найяскравіші хіти сезону прозвучать у програмі «НА БІС»!

На сцені – неповторні колективи Запорізької обласної філармонії: академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», комбо-бенд «Music men», Диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру та улюблені солісти Юлія Якса, Микола Квєтков, Вікторія Шестакова, Анастасія Литвин, Аліна Сліта, Даниїл Риндін, Сергій Пивоваров, а також талановиті музиканти Ірина Скляренко (бандура), Вікторія Терещенко (бандура), Дмитро Саверов (контрабас), Володимир Величко (скрипка), Геннадій Музикант (альт), Станіслав Шинкаренко (губна гармоніка), концертмейстери – Артур Остапчук, Світлана Зеленська, Ольга Семенець. Ведучі заходу – Катерина Слатвінська та Юлій Гаврилов.

У програмі прозвучать всесвітньовідомі шедеври, популярні вокальні твори різних епох, топові пісні європейських виконавців, запальні джазові композиції та українські хіти, що проникають у саму душу.

Чекаємо на всіх 30 червня о 17.00 на закритті 83-го концертного сезону!

МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ ПРАЦЮЄ, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ!

       Захід відбудеться із дотриманням вимог безпеки в умовах воєнного стану.