ВІДКРИТТЯ 66 СИМФОНІЧНОГО СЕЗОНУ. Академічний симфонічний оркестр. Диригент - лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова

Середа
05
жовтня
17:00

Відкриття 66-го симфонічного сезону

 Музика — душа миру та запорука Перемоги!

  Попри всі удари долі та випробування часу, академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії відкриває 66-й симфонічний сезон.

  За диригентським пультом — лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова.

 5 жовтня о 17.00 колектив підготував твори всесвітньо відомого класика чеської музики Антоніна Дворжака. Симфонія № 7 — твір, який уособлює патріотичне прагнення композитора донести світу красу та героїчне минуле своєї Батьківщини.

 «Мрію створити симфонію, що схвилює світ. Мій девіз: Бог, Любов, Батьківщина», — казав майстер та втілив у життя це гасло в чотирьох частинах свого знаменитого твору.

 Особливого національного шарму програмі додасть сюїта з балету «Запорожець за Дунаєм» за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського українського композитора зі світовим ім'ям – заслуженого діяча мистецтв України Юрія Шевченка. Він автор численних симфонічних, камерних творів, музики до кінострічок.

 «Запорожець за Дунаєм» є найулюбленішим, справді народним, ототожненням і уособленням патріотизму, волелюбства та любові до своєї країни українського народу для всього світового українства.

 Запрошуємо всіх на справжнє свято Музики – відкриття 66-го симфонічного сезону.

 Завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії і відчуйте всю силу і велич музики!

 Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.