До Дня Незалежності України. ЄДИНА І ВІЛЬНА МОЯ УКРАЇНА!

Вівторок
30
серпня
17:00

 Україна – країна неймовірної краси, безмежних можливостей, працьовитих і талановитих людей. День Незалежності України – особлива дата для українців, адже вона започаткувала нову епоху у житті молодої держави, існування якої ми виборюємо і нині.

   Запорізька обласна філармонія щиро вітає всіх з головним державним святом країни і запрошує 30 серпня о 17.00 на колоритну музичну програму «Єдина і вільна моя Україна!», присвячену Дню Незалежності України! У концерті візьмуть участь: - самобутній яскравий академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник і головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор;

   - запальний молодіжний бенд артистів академічного симфонічного оркестру, який уже став фаворитом серед багатьох слухачів, керівник – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова;

  - харизматичні й віртуозні провідні солісти обласної філармонії. Ми впевнені, що всіх зачарують народні пісні та вокально-хореографічні композиції, попурі естрадних українських пісень, зарубіжні та сучасні хіти.

  Для вас прозвучать пісні з прем'єрної програми «Гей, соколи», топові треки популярних музичних платформ: «Ой, у лузі червона калина», «Незламна», «Ми за волю, ми за мир», «Зорі запалали» та інші. Прекрасна музика, професійна хореографія і вокал, тепла атмосфера допоможуть відволіктися від буднів сьогодення та подарують гарний настрій. Тож, нехай квітне єдина країна, яка була, є і завжди буде Незалежною.

  Своєю творчою та волонтерською діяльністю колектив Запорізької обласної філармонії всіляко підтримує Збройні сили України.

  ШАНУЄМО КУЛЬТУРУ, ВІРИМО У НАШИХ ЗАХИСНИКІВ,

КРОКУЄМО РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 Вхід на концерт для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб БЕЗКОШТОВНИЙ.

    Концертні програми у Запорізькій обласній філармонії відбудуться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.