Четвер
04
травня

Козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» присвятить концерт матерям - коли прем'єра

Сайт ZPRZ CITY
Світлана Олійник

У неділю у Запорізькій обласній філармонії відбудеться прем'єра 

7 травня, з нагоди відзначення Міжнародного дня матері, академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентує прем’єру концерту «Мамо! Вічна і кохана».

Прозвучать українські народні пісні та пісні українських композиторів Платона Майбороди, Олександра Білаша, Ігоря Шамо, Ігоря Поклада, Івана Карабиця й багатьох інших.

Основними мотивами цих пісень стали любов до рідної землі, маленької Батьківщини, матері, а також ніжна і висока любовна лірика.

На глядачів чекають ліричні та запальні українські народні танці, жартівливі вокально-хореографічні композиції.

***

7 травня о 15.00 - прем'єра концерту «Мамо! Вічна і кохана» академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці».

Прем'єра відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. Під час повітряної тривоги концерти призупиняють і глядачам пропонують перейти в укриття (в філармонії воно є). Якщо тривога триває дуже довго, то показ переносять на інший день, а квитки залишаються дійсними.

Т. 236-44-67 (каса філармонія, працює 9.00 до 17.00, без вихідних).

Довідка

День матері в Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Тобто, у цьому році 14 травня.

Джерело: сайт Запорізької обласної філармонії.

Посилання на сайт: https://zprz.city/news/view/kozatskij-ansambl-pisni-i-tantsyu-zaporozhtsi-prisvyatit-kontsert-materyamkoli-prem-039era-1?fbclid=IwAR2MwUEYQe8mgLU2Hed3V7d-MKui4y-tqZjp1ZjAwPjaBQ4141GGymcp5mk