Понеділок
27
березня

Новий джазовий колектив зіграв у Запоріжжі перший концерт - фото

ZPRZ CITY

Публікація 25.03.2023

Світлана Олійник

Драйв справжнього джазу - у філармонії відбувся яскравий концерт нового колективу BIG BAND артистів симфонічного оркестру

Новий колектив BIG BAND артистів академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії виступив вчора ввечері з прем'єрою свого першого концерту "Джаз у філармонії". Цей яскравий виступ став і презентацією BIG BAND.

На концерті прозвучать яскраві хіти XX століття, які увійшли до «золотої колекції» джазу 1930-1960-х років. Прикрасою концерту стали блискавичні соло  інструменталістів – заслужених артистів України Володимира Медведєва та Віталія Солом’янчука, лауреатів міжнародних конкурсів Івана Левченка, Тараса Пацернюка, Гліба Формальского, Андрія Нетреби, Романа Чекаліна  та чаруючий вокал солістки філармонії Юлії Якси. Вели концерт чудові професіонали Світлана Холод і Микола Петюк.

- Джаз в прифронтовому місті – потужна зброя та найкращий антидепресант, – вважають артисти  колективу BIG BAND  під керуванням Дмитра Мітніка.

- Коли ми створювали BIG BAND на базі академічного симфонічного оркестру, то намагалися зберегти існуючий  колектив, та довести, що ті, хто залишився у прифронтовому місті – яскраві митці, які творять і зможуть подарувати слухачам радість та драйв справжнього джазу, – зазначив керівник та диригент  Дмитро Мітнік.

Колектив був створений завдяки підтримці гендиректора філармонії, заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої. Про це повідомили на сторінці філармонії у "Фейсбук".

Ми писали, що у Запорізькій обласній філармонії прозвучить музика весни. 26 березня в рамках мистецького проєкту «Філармонія – дітям» відбудеться прем'єра концерту «Пори року. Весна». Детальніше читайте за посиланням.

Фото Запорізької обласної філармонії

Посилання на сайт: https://zprz.city/news/view/novij-dzhazovij-kolektiv-zigrav-u-zaporizhzhi-pershij-kontsertfoto?fbclid=IwAR2pEH7dpWKPc15ciS8kz_7OKW5MYkB-cAocH6Jq6JpKE_Sze7DtXOmBER0