Неділя
25
грудня

У Запорізькій філармонії стартував «Казковий драйв»

САЙТ газети "МИГ"

Інеса Атаманчук

Публікація 25.12.2022

Перед прем’єрою сучасної казки, яку підготували для дітей у Запорізькій обласній філармонії, журналіст газети “МИГ” побував за лаштунками, де актори готувалися до виходу на сцену.

 

Провідником стала привітна актриса у яскравому жовтому трохи космічному костюмі. Здається, тільки сучасні діти вміють розбиратися у сучасних неймовірних мультиках. Дорослі, навіть батьки – навряд чи)

Та у перипетіях сюжету «Казкового драйву»  прекрасно розібрались актори та режисерсько-постановча група: Марина Євченко, Катерина Похиленко, Оксана Герман, Олена Варваровська [чудові костюми]. 

Марина Євченко, пояснюючи задум вистави, посміхнулась – тема вічна: погана людина, що уособлює Зло, намагається вкрасти у дітей Свято.

До речі, і в день прем’єри уособлене зло намагалось завадити – через повітряну тривогу.

Та злим силам не вдасться вкрасти у дітей радість. На захист стануть справедлива офіцерка поліції Джуді Хопс [виявилось. що героїня Катерини Слатвінської має хвостик], романтичний герой-рятівник Кіт у Чоботях [Юлій  Гаврилов] та багато інших улюблених казкових героїв.

Тож, 24 грудня розпочався святковий “Казковий драйв”,  у якому головні герої – символи нового 2023 року, Джуді Хопс та  Кіт у Чоботях рятували Новий Рік у країні Мультляндія, який намагався зіпсувати лихий Доктор Зло.

     

 

У цьому нелегкому завданні їм допомагали улюблені мультиплікаційні персонажі: могутній напівбог Мауі [Сергій Пивоваров], закоханий Аладдін [Іван Левченко], тендітна Рапунцель [Дарина Шупранова], драйвовий гонщик Луіджі [Тарас Максименко], запальна й талановита Піратка [Вікторія Терещенко, це вона на фото] та мудра й завзята поп зірка Газель [Анастасія Литвин].

 

Артисти балету академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», балетмейстер-постановник Олег Кравець, радували всіх танцями та інтерактивними іграми! Разом із артистами на сцені сяяли юні зірочки зразкового аматорського ансамблю танцю «Сузір’я» Запорізької школи мистецтв №2 [керівник Алла Димова].

Усі разом друзі перемогли негідника, врятували свято та засвітили красуню Ялинку на новорічному балу!

 

“Філармонія завжди докладає максимум зусиль аби подарувати незабутнє свято для малюків і цього дня колектив радо вітав у себе в гостях дітлахів із тимчасово переселених родин, дітей учасників бойових дій та дітей-сиріт. Вони отримали велике задоволення від шоу і змогли відволіктися від буденності. Запрошуємо всіх 25, 26 грудня 2022 року та 2, 3, 6, 7, 8 січня 2023 року долучитися до нашої феєричної програми та подарувати своїм дітям свято”, – зазначила керівник філармонії, заслужений працівник культури України Ірина Конарева.

Інеса АТАМАНЧУК, фото автора 

Посилання на сайт: https://mig.com.ua/u-zaporizkij-filarmonii-startuvav-kazkovyj-drajv/