П'ятниця
25
листопада

У Запорізькій обласній філармонії покажуть гарячу джазову прем'єру

Сайт ZPRZ.CITY

Світлана Олійник

Публікація  25.11.2022

25 листопада  у Запорізький обласній філармонії презентують концерт «Funky soul» у стилі латини й блюзу

Концерт «Funky soul», прем'єра якого відбудеться у філармонії сьогодні, поєднає у собі  блюз та латиноамериканські ритми. Гості почують такі стилі, як rhythmandblues, smooth, funk, боссанова, самба, мамбо, болеро та інші. Як пообіцяли у філармонії, у кожній ноті відчуватимуся потужна сила свободи, пристрасть і жага до нестримного самовираження. А гарний настрій створить харизматичний колектив яскравих музикантів – джаз-квартет «MUSIC MEN» Запорізької обласної філармонії під керівництвом Юрія Крюкова (фортепіано, електропіано).

Колектив «MUSIC MEN» неодноразово підкорював запорізьких слухачів своєю майстерністю й шаленою енергетикою, на їх виступах завжди панує максимально позитивна атмосфера та драйв. Сьогодні він представить нову концертну програму, до якої увійшла музика Д. Джезро, Д. Берда, Д. Гордона, А. Блейкі, Х. Моблі, Х. Сільвера та інших композиторів.

Запрошуємо вас на чарівний вечір джазу 25 листопада о 16.00  до Великої концертної зали Запорізької обласної філармонії!

Концерт відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. Так, якщо під час виступу артистів  звучить сигнал повітряної тривоги,  концерт припиняється, а глядачам пропонують пройти до укриття, яким слугують обладнанні підвальні приміщення філармонії. Є план евакуації з концертного залу, маршрути слідування в укриття позначені вказівниками - співробітника допоможуть зорієнтуватися.

Прем'єра концерту «Funky soul» відбудеться у філармонії 25 листопада, початок о 16.00.