Понеділок
21
листопада

Мовою музики надихають на Перемогу: Академічний обласний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії відкрив новий концертний сезон

САЙТ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Публікація 21.11.2022

19 листопада у Запорізькій обласній філармонії відбулося дві святкові події одночасно – урочистості з нагоди 65-ти річчя академічного симфонічного оркестру та довгоочікуване відкриття 66-го симфонічного сезону.

Перед концертом  відвідувачі мали змогу пригадати історію колективу та  його концертної діяльності, що була представлена на виставці знакових фото та афіш.   

До відкриття 66-го симфонічного сезону музиканти представили глядачам увертюри до опер всесвітньовідомих композиторів В.А.Моцарта, Ж.Бізе, Дж.Верді, сповнені натхнення й величі.

У другій частині концерту прозвучала сюїта з балету «Запорожець за Дунаєм» видатного сучасного українського композитора Юрія Шевченка. Твір написано за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського. Оркестр чудово передав яскраву атмосферу твору, а добре знайомі українським меломанам мелодії оперного шедевру зазвучали новими гранями у симфонічній партитурі.

Артистів та чисельних шанувальників мистецтва, які цього дня зібралися у концертному залі, привітав заступник голови обласної ради Владислав Куценко:

-Віддаю належне сміливості артистів, які навіть у таких складних умовах продовжують працювати й підтримувати моральний дух українців, адже нині у боротьбі із агресором культурний фронт займає особливо важливе місце.

Глядачі підтримали артистів традиційними бурхливими оплесками. В обласній філармонії обіцяють, що новий концертний сезон  подарує поціновувачам музики цікаві зустрічі й мистецькі проєкти та сподіваються зовсім скоро запросити всіх запоріжців та гостей міста на концерт Перемоги.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Посилання на сайт: https://zor.gov.ua/content/movoyu-muzyky-nadyhayut-na-peremogu-akademichnyy-oblasnyy-symfonichnyy-orkestr-zaporizkoyi