Вівторок
21
грудня

Неможливо можливе «ТиГРА ШОУ»

ГАЗЕТА МІГ

Інесса Атаманчук

Публікація 21.12.2021

  У понеділок, 20 грудня, новорічну ялинку та яскраву інтерактивну програму «ТиГРА ШОУ» презентували у концертному залі імені Михайла Глінки. Можна вважати, святкові дні розпочались!

Казку у форматі талант-шоу з вересня готували артисти філармонії. Юлія Дар’їна, керівник літературно-драматургічної частини філармонії, режисер та автор сценарію програми, вважає, що талант є у кожного, та треба його віднайти та розвивати.

Так, у «ТиГРА ШОУ» діти побачать Хресну Фею з мультфільму про Шрека. Її талант – сила духу та вольовий характер. Свої здібності на сцені продемонструють підводні друзі – Леді Голд та Срібний Шар. Закохані Руслан та Людмила із «Викраденої принцеси» перемагають завдяки таланту любові. Лише лінива та підступна Круела вирішила, що можна перемогти у талант-шоу без будь-яких зусиль…

Ведучі талант-шоу – Тигр и Капелюшник з «Аліси у Країні Чудес». Тигр саме готувався вийти на сцену, щоб ніхто не пізнав у ньому артиста академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Сергія Півоварова.

А от другий ведучий [Юлій Гаврилов] розповів, що дуже задоволений і своєю роллю і своїм виглядом [за костюм вдячний Марині Євченко, асистенту режисера]. Та насправді він MC Капелюшник! Тобто поєднує старовинну роботу конферансьє із сучасною – MC, master of ceremony. “Зазвичай я не співаю на сцені, бо я артист розмовного жанру, але цього разу співатиму”, – ділиться Юлій.

Капелюшник вважає, що для того щоб утримати увагу, треба бути чесними і дуже щирими із дітьми. Тоді дитина повірить у чудо:

– Неможливо…

– Можливо, якщо ти у це віриш [«Аліса у країні чудес»]

Як ніхто краще, вміє співати солістка філармонії, провідний майстер сцени Поліна Гонтар. Свій новорічний імідж золота рибка, Леді Голд, придумала сама. “У мене роль party maker, я створюю свято, співаю, танцюю, граю з діточками”, – розповіла Поліна.

У шоу приймають участь тринадцять акторів та балет. І Дід Мороз прийде із Снігуронькою. От тільки побігати навколо ялинки не вдасться – хоровод замінили танцями у форматі TikTok. Діти повторюють рухи веселих звіряток, які будуть їх розважати з екрану.

У цьому році наша програма розрахована дещо на старший вік, – говорить Юлія Дар’їна, – Ми чекаємо на гостей від трьох до… 77 років. Буде цікаво і дітям, і батькам, і дідусям з бабусями”.

“Чи не важко під такими віями?” – “Ні!” – сміється Леді Голд та змахує ще й своїми червоними плавцями

“А як же співає рибка?” – “Буль-буль!”