Середа
17
березня

Бременські музики чекають у гості!

    САЙТ ГАЗЕТИ "МІГ"

   У рамках програми «Філармонія – дітям» запрошуємо маленьких любителів музики на виставу «Бременські музики». Музична фантазія на тему казок Братів Грімм покладена на музику Геннадієм Гладковим за чудовим дотепним лібрето Василія Ліванова, Юрія Ентіна.

  До 200-річчя казки братів Грімм та 50-річчя її музичної версії артисти Запорізької обласної філармонії підготували свою сценічну версію знайомої казки «Бременські музики». Змалечку усі знають і люблять пісню «Мы к вам заехали на час», яку співають Бременські музики у відомому мультфільмі.

  Тож, запрошуємо вас «на годинку» [21 березня о 12.00], щоб разом із артистами Запорізької обласної філармонії поринути у пригоди відчайдушних друзів Пса, Віслюка, Півня, Кота, які перемогли підступного Сищика та недотепного Короля, об’єднавши у пару сміливого Трубадура і чарівну волелюбну Принцесу.

  У виставі беруть участь і добре знайомі глядачам артисти Запорізької обласної філармонії, і молоді талановиті співаки. Музикознавець – заслужений працівник культури України Алла Ходакова.

посилання на сайт: https://mig.com.ua/bremenski-muziki-chekajut-u-gosti/