Середа
22
липня

Яскравий світ музики проти пандемії

Сайт Запорожской областной организации Национального союза журналистов Украины

В залі обласної філармонії відбулася довгоочікувана зустріч прихильників музики з Запорізьким академічним симфонічним оркестром під керуванням головного диригента, народного артиста України Вячеслава Реді.

На першій зустрічі після довгої карантинної перерви, на яку були запрошені журналісти, оркестр представив публіці нову вражаючу програму, в якій слухачі змогли почути Концерт №1 Н. Розауро для маримби та струнного оркестру, соліст заслужений артист України Віталій Соломянчук, та всесвітньовідому перлину світової балетної та симфонічної скарбниці – «Кармен- сюїту» Ж. Бізе та Р. Щедріна.

Обидва твори дуже цікаві та несподівані, насиченні ніжністю скрипок та могутністю ударних інструментів.

Музиканти та слухачі, мовби одне ціле, віддалися величі музики, яка заполонила залу та зачарувала, вразила і збентежила.

Емоції зашкалювали не лише в глядачів, але і у музикантів. Оркестр був «в ударі», а слухачі занурені в яскравий світ палаючих іспанських пристрастей та натхнення виконавців, яке відчувалось у кожній ноті та пасажі.

Скандування «браво» довго лунало в залі.

Браво кажемо і ми, журналісти Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, які з задоволенням завітали в гості до філармонії, в стінах якої забуваються і пандемія, і спека, та нарешті змогли послухати чарівні мелодії класичної музики та переконатися, що мистецтво вічне.

Олена Морозова

ссылка на сайт:
https://nsju.zp.ua/poslednie-novosti/2337-yaskravij-svit-muziki-proti-pandemiji