Вівторок
24
грудня

Запорожская филармония получила в подарок автобус (ФОТО)

Сайт телеканалу "Алекс"

24.12.2019

 Запорізька філармонія отримала подарунок «на колесах» до свого ювілею  – автобус в якому наші артисти їздитимуть на гастролі, і даруватимуть свій талант всім людям. Такий подарунок до 80-річного ювілею отримала Запорізька обласна філармонія. В транспорті зручні шкіряні крісла, холодильники, навіть душова кабінка, одним словом все для комфортних гастролей. Музична карета на 55 місць була придбана за кошти обласного бюджету. І задоволення м’яко кажучи не з дешевих. Автобус коштує майже 7 з половиною мільйонів гривень в першу чергу тому, що транспорт виготовлений на замовлення. Він є фактично п’ятизірковим лайнером. У цьому ж транспорті багажне відділення підготовлене саме під потреби артистів. Тож тепер таланти нашої козацької землі мають всі складові щоб підкорювати сцени будь-якої країни земної кулі і дарувати глядачам незабутні враження.

посилання на сайт: http://alexua.tv//index.php?newsid=2032