Четвер
08
листопада

Мистецтво – це зброя, потужніша за гармати, - Григорій Самардак

САЙТ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Публікація: 07.11.2018

Працівники закладів культури – музеїв, бібліотек та театрів Запорізької області – зібралися в обласній філармонії з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В області працюють 1060 закладів культури та музейних установ, які розвиваються завдяки талановитим, небайдужим людям, що горять своєю справою й підтримують духовне збагачення мешканців області. Як зазначив у своєму вітальному слові голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, усі працівники галузі культури служать мистецтву й народу України, допомагаючи творити гуманітарний фундамент для розвитку нашої держави.

- Ми нащадки великої культурної спадщини українського народу та маємо дбати не тільки про її збереження, а й про формування сучасного гуманітарного фундаменту для подальшого розвитку суспільства, - зазначив Григорій Самардак. – Будуючи нову країну, країну з європейським обличчям, важливо  збудувати той місток, який об’єднає нашу історію й сьогодення.  За допомогою культури ми відкриваємо себе світові, збагачуючи власні культурні традиції. До того ж, мистецтво – це зброя, потужніша за  гармати, яка нам дуже потрібна для захисту інтересів України.

Голова облради окремо привітав Запорізьку обласну філармонію та Запорізький академічний обласний музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара, які цієї осені відкрили ювілейні сезони, та подякував усім присутнім за внесок у розвиток культури, духовне збагачення, виховання молодого покоління Запорізької області. Він  побажав працівникам галузі культури та народного мистецтва Запорізької області  натхнення, творчих здобутків, зростання армії поціновувачів мистецтва, наголосивши на підтримці з боку депутатського корпусу.

З нагоди професійного свята та за вагомий внесок у розвиток культури й мистецтва Запорізької області Григорій Самардак вручив почесні грамоти обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Посилання на сайт: http://zor.gov.ua/content/mystectvo-ce-zbroya-potuzhnisha-za-garmaty-grygoriy-samardak