Сайт Запорізької обласної ради
Публікація 14.06.2018
Григорій Самардак привітав лікарів з професійним святом
Напередодні Дня медичних працівників в концертному залі Запорізької обласної філармонії вшанували працівників медичних закладів області. Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак подякував запорізьким лікарям за професіоналізм та відданість служінню людям.
- Ви піклуєтеся про найцінніше, що є у людини, - її здоров’я та життя. Лікар – професія небайдужих людей, які заслуговують на повагу та шану суспільства, - підкреслив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. – Часто буває, лікаря згадують тільки тоді, «коли болить», а найдорожча освіта поки що не конвертується у найвищу заробітну платню. А працюєте ви цілодобово, іноді й без вихідних. В складних умовах, в тому числі й під час бойових дій, сьогодні ще й в непрості часи реформування. Від імені всього депутатського корпусу хочу подякувати вам за працю і побажати поваги з боку суспільства, гідної оцінки праці, стабільності й міцного здоров’я, - звернувся голова обласної ради до присутніх в залі медиків.
Він також подякував ветеранам галузі, які все своє життя присвятили медицині, науковцям, педагогам, які виховують нове покоління лікарів, всім працівникам галузі охорони здоров’я.
Багаторічну працю та досягнення найкращих з лікарів області та колективи комунальних медичних закладів відзначили нагородами й грамотами Запорізької обласної ради.
Посилання на сайт: http://zor.gov.ua/content/grygoriy-samardak-pryvitav-likariv-z-profesiynym-svyatom