Середа
31
січня

ЮНІ ЗНАВЦІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ЗА МАЛЮНКИ

     В обласній бібліотеці для дітей „Юний читач” Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту  культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах!”. Конкурс, ініційований українською асоціацією працівників бібліотек для дітей України та громадським рухом Миколи Томенка „Рідна країна”, мав на меті посприяти вихованню у дітей культури поведінки на дорозі та створити умови для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.
    Серед 152-х учасників із Запорізькій області переможцями стали Анастасія Куріленко з Гуляйполя (1 місце), Єлизавета Спірідонова з смт. Веселе та Анастасія Кльованик з смт. Більмак (відповідно 2 та 3 місця). Окрім цього, обласним журі були ви-значені переможці окремо від кожного району Запорізької області та від обласного центру.
    Крім грамот та дипломів за призові місця, всі учасники конкурсу отримали брелоки-світловідбивачі від фонду „Рідна країна”, який на заході представляв його регіональний представник, депутат Верховної Ради шостого скликання, виконавчий директор Запорізької Спілки Промисловців і Підприємців у Запорізькій області „Потенціал” Валерій Крайній.
    Свої привітання учасникам конкурсу висловила головний спеціаліст Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Пономаренко, а працівники Управління патрульної поліції  у Запорізькій області нагадали дітям про важливість дотримання правил дорожнього руху.
    На учасників конкурсу чекало ще чимало сюрпризів: зустріч з казковими персонажами, концерт від юних музикантів Запорізької дитячої музичної школи № 3, а також „солодка екскурсія” до Запорізької кондитерської фабрики.