Веселі літні канікули для оріхівської дітвори розпочалися новою зустріччю з добрими друзями – артистами запорізької обласної філармонії. Цього разу гості представили учням початкових класів музичну казку «Козацька сила» за мотивами героїко-комічної п'єси відомого запорізького актора й письменника Олександра Виженка. Вистава відбулася в рамках проекту «Філармонія – дітям». За словами головного диригента симфонічного оркестру, народного артиста України В'ячеслава Реді, такі зустрічі формують особистість, роблять людину високодуховною. Юні глядачі щиро дякували акторам, брали автографи на пам'ять, а потім фотографувалися з виконавцями прямо на сцені серед декорацій