Музична програма для дітей. ЖИВ СОБІ ПЕС

   Український зингшпіль- гумористична опера в народному стилі «Жив собі пес…», створена за мотивами української народної казки «Сірко» і популярного однойменного мультфільму.

    Вистава переносить глядача до чарівного українського села з його неповторним колоритом. Веселий і легкий сюжет стане цікавий не тільки дітям, а й дорослим. У легкій комедійній формі сюжет вчить не пам’ятати зла, допомагати тим, хто потрапив у біду, і віддячувати добром за добру справу. Характерні риси кожного героя казкової історії «Жив-був пес ...» прописані ясно і глибоко. Тут є вірний старий пес, який був готовий прийти на допомогу своєму господареві, а також вовк - втомлений від вічних поневірянь тужливого і важкого життя.

    «Жив собі пес…» - красива і вірна історія про дружбу, яка не тільки надихає, але і змушує з посмішкою згадувати Вовка. Чудові декорації, пісні, гра артистів, звичаєвість, народні звичаї - усе це можна побачити зі сцени. Справжньою перлиною вистави стала музика. Вистава пронизана знайомими фольклорними мотивами, яскравою музикою видатного композитора сучасності Володимира Назарова, а також неперевершеним вокалом артистів Запорізької обласної філармонії.

     Не залишайтеся осторонь від найцікавіших і захоплюючих подій нашого міста.