Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва "АКОРДИ ХОРТИЦІ"

Музика - це потужна сила, яка об'єднує серця!

Конкурс-фестиваль "Акорди Хортиці" один з найвідоміших в Україні музичних проектів для молоді. На сьогодні це потужний форум юних виконавців, який корристується великим авторитетом в професійних мистецьких колах. За 18 років існування цього конкурсу-фестивалю його гостями стали понад 6000 юних музикантів з Австрії, Білорусі, Вірменії, Грузії, Китаю, Сербії, Чехії, США, Японії, Литви та всіх куточків України.

Особлива роль в проведенні конкурсу-фестивалю належить академічному симфонічному оркестру Запорізької обласної філармонії і особисто головному диригенту і художньому керівнику оркестру народному артисту України Вячеславу Реді. За 18 років майже 500 талановитих юних музикантів мали унікальний шанс виступити в якості соліста з академічним симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії.

3 квітня 2015р. Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва "Акорди Хортиці" введений Державним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України у Реєстр дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських мистецтв конкурсів, фестивалів, що надало цьому заходу значної вагомості та престижу на теренах культурного життя країни.

Для всіх учасників з інших міст та країн створюються необхідні умови для комфотрного перебування в м.Запоріжжя, надається можливість для репетицій, а також гарні умови для відпочинку й ознайомлення з нашим слеветним містом. З метою пошуку обдарованих дітей та надання ім можливості творчого зростання до складу журі конкурсу запрошені провідні педагоги, митці української та світової виконавської школи. Традиційно у рамках конкурсу-фестивалю заплановано проведення педагогічних конференцій, майстер-класів та круглих столів.

"Акорди Хортиці" - це свято музичних талантів, яке принесе ще багато радісних хвилин та творчого єднання!