Тетяна ЛАВРИК

Солістка-вокалістка

         Випускниця Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського і отримала освіту за спеціальністю «музичне мистецтво»  та здобула кваліфікацію диригента хору, викладача хорових дисциплін Клас викладача професора В.С. Палкіна. Ніжний голос, тендітність, силу, енергійність та професіоналізм  поєднує у собі артистка.
      Тетяна  обдарована  співачка з яскравим тембром вокалу. Широкий діапазон голосу дозволяє виконувати твори класиків та сучасних композиторів. Тетяна Лаврик – переможець багатьох міжнародних і всеукраїнських музичних фестивалів та конкурсів, таких як: «Осінні зірки», «Золотий Орфей», «Золотий зорепад» та інших, лауреат І премії Обласного фестивалю «Art Jazz Mozaika»-2018.
     До репертуару виконавиці входять вишукані арії, класичні романси, популярні композиції сучасних українських композиторів та зарубіжних виконавців. Як талановита творча індивідуальність, співачка постійний учасник знакових заходів і яскравих концертних програм Запорізької обласної філармонії. У якості солістки-вокалістки, разом з колективом обласної філармонії співачка веде широку просвітницько-виховну роботу серед молоді, активно бере участь у благодійних концертах для військовослужбовців та їх сімей,  мистецьких проектах до всеукраїнських та професійних свят у м. Запоріжжі та області. Веде плідну педагогічну та концертну діяльність.