Володимир МЄДВЄДЄВ

Заслужений артист України, артист академічного симфонічного оркестру

           Після закінчення ДонецькогоДержавного  музично - педагогічного інституту  ім. С. С. Прокоф’єва у 1978 році розпочав свою педагогічну діяльність у Запорізькому державному музичному училищі ім. П. Майбороди - викладачем відділу духових та ударних інструментів.

       З 1983 року працює у Запорізькому симфонічному оркестрі. У процесі професійної виконавчої діяльності одержав кваліфікацію артиста вищої категорії та посаду концертмейстера  групи кларнетів. Володимир Медведєв має великий досвід концертних та сольних виступів. 

      Необхідно відзначити «універсальність» Медведєва В. як виконавця, що прекрасно володіє не тільки кларнетом, але й саксофоном, підтвердженням чому є нові програми симфонічного оркестру: “Музика любові”, “На крилах мелодій”, “Музика кіно”, “Собор Паризької богоматері». 

За багаторічну плідну працю В. Д. Медвєдєв був нагороджений Почесною відзнакою «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» Міністерства культури і мистецтв України (2002 р.), відзначений грамотами управління культури Запорізької обласної державної адміністрації (1999, 2002 рр.).

       Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений артист України» (2009 р.).