Сергій ХУДЯКОВ

Заслужений артист України, артист академічного симфонічного оркестру

Закінчив у 1989 році Донецький державний музично-педагогічний інститут ім. С. С. Прокоф’єва, за спеціальністю - оркестрові духові інструменти (фагот), та отримав кваліфікацію - концертний виконавець, соліст камерного та симфонічного оркестрів.

Розпочав трудову діяльність у 1982 році в симфонічному оркестрі Запорізької обласної філармонії.  

Двічі (1999, 2001) брав участь у 48 та 49 Міжнародних фестивалях ім. Р. Вагнера в м. Байройт, Німеччина, пропагандуючи твори сучасних українських композитерів, членів Спілки композиторів України. 

         У творчому здобутку артиста концерти А. Вівальді, К. Вебера, В. Моцарта, К. Сен-Санса, В. Брунса, І. Пауера, велика кількість оркестрових соло з симфонічної, балетної та оперної музики іноземної та вітчизняної класики. Худяков С. Л. – талановитий музикант, який володіє багатством музичних прийомів. 

         Худяков С. Л. є членом журі багатьох міських, обласних та міжнародних конкурсів виконавців на духових та ударних інструментів.

          Артист нагороджений Почесними грамотами Міністерства культури і туризму України  (2001, 2010), Почесною грамотою управління культури та туризму Запорізької облдержадміністрації (2009). У 2007 році став лауреатом обласної премії «За досягнення у розвитку культури Запорізького краю».

          У 2013 році Худякову С. Л. присвоєно звання "Заслужений артист України"