Фольк-мюзикл "ПОКРОВСКИЙ ЯРМАРОК"

 «Покровський ярмарок» є справжнім втіленням жанрового симбіозу: музики, танцю, співу. В основу фольк-мюзиклу  покладені досконало мальовничі, чіткі за своєю музично-хореографічною формою сценічні картини, в яких сучасна лексика поєднується з  народним танцем і піснею.   

Дійство переносить глядача в яскравий світ народних традицій, розкриває щирість української душі,  український мелос, багатство народної мудрості. Водночас постановка поєднує у собі і яскравий  козацький гумор, і філософію життя, змальовує буденні перепитії  простого люду, його бажання, прагнення та сподівання.

        Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» - це справжня арена народного життя.       У театралізованому дійстві яскраво представлене неймовірне розмаїття самобутніх  етнічних стилів, народна пісня й танок сприймаються як сучасне творіння мистецтва завдяки засобам виразності: сценографії, оркестровок, гармонії, костюмів, що надає фольк-мюзиклу українського колориту та європейського подиху.

Глядачі за лічені секунди поринають у емоційне та піднесене дійство. Це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя нагадує свято.

Щоб зануритись у атмосферу козацьких традицій, відчути гордий дух запорізьких козаків завітайте до концертного залу імені  М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії на дивовижно яскравий фольк-мюзикл «Покровський ярмарок»!