Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2023 — Запорізька обласна філармонія

30 квітня Запорізька обласна філармонія в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі»   представляє прем'єру музичної програми «Генії оперної сцени»!

Україна подарувала світу багато видатних митців, але серед славетних імен почесне місце займають Соломія Крушельницька, Борис Гмиря, Анатолій Солов'яненко та наші запорізькі співвітчизники – Марія Сокіл  та Іван Паторжинський.

Саме вони стали взірцем майстерності для всіх наступних поколінь співаків.  Та  шлях до визнання і світової слави у жодного з них не був легким. Так, ім'я Марії Сокіл було віддано забуттю на довгі роки, а Борис Гмиря почав займатися співом у 30-ти річному віці, коли багато співаків вже закінчують навчання.

   Шлях до сцени, як і життя, у кожного був різним, але й було те, що об'єднувало їх – любов до української музики, до рідної мови. І кожен з них ніс в своєму серці Україну, і кожен із них – гордість країни.

Молодих шанувальників мистецтва музична зустріч познайомить із творчістю цих відомих майстрів, а досвідченим – подарує насолоду від чарівних мелодій. Гості почують всесвітньовідомі твори: «Мадам Батерфляй» Дж. Пуччині, Пісенька Герцога із опери «Ріголетто» Дж. Верді, Пісня Тараса з опери «Тарас Бульба» М. Лисенка, Арія Варвари з опери «Богдан Хмельницький» К. Данькевича, Каватина Лели з опери «Шукачі перлин» Ж. Бізе.

Милі серцю пісні прозвучать у виконанні справжніх майстрів – солістів філармонії Юлії Якси, Вікторії Шестакової, Миколи Квєткова, Данила Риндіна. Партії фортепіано виконують Світлана Зеленська, Артур Остапчук, Ольга Семенець. Автор і ведуча програми – музичний керівник Запорізької обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Оксана Гопка. Особливим подарунком стануть записи голосів справжніх майстрів, яким присвячено концерт.

Музика була, є та завжди буде потужною силою, яка дає надію та підтримує людей всюди, даруючи сили та емоції для життя!

Завітайте до філармонії 30 квітня о 16.00 і отримайте заряд позитивної енергії та натхнення від незрівнянної краси пісенної душі українського народу!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.

Опубліковано в Афіша

Дуже смішна історія про те, як кримінальний авторитет в п'яному угарі, потрапляє в Амстердам в самий розпал Гей-параду. Намагаючись припинити те, що там відбувається, громлячи все навколо, він потрапляє в поліцію в одну камеру з учасниками параду. А далі Ви будете ридати від сміху. Якщо Ви готові витримати це видовище, то Ви наш глядач.

Опубліковано в Афіша
Середа
12
квітня
17:00

ЄВГЕН ХМАРА

Музика під час війни стає і знеболювальним, і заспокійливим.

Український піаніст та композитор, музика якого зцілює душу та пробуджує віру в дива.

Євген Хмара (Evgeny Khmara) - український композитор та піаніст. Володар статусу Yamaha Artist. Випустив 7 студійних альбомів. Неодноразово презентував Україну у Білому Домі (США), Букінгемському Палаці (Великобританія) у країнах Близького Сходу, Китаї та країнах Європейського Союзу.

З початку повномаcштабної війни, яку розв‘язала росія проти України, Євген дав більше 70 благодійних концертів. Концерт Євгена Хмари у Запоріжжі відбудеться завдяки ЗСУ!

Чекаємо на вас 12 квітня о 17:00 в концертному залі ім. Глінки.

Ви можете придбати квитки на Євген Хмара на musin.zp.ua онлайн.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.

Опубліковано в Афіша

Найгостріша комедія відносин, яка використовує секс як фон, щоб досліджувати людські емоції через довіру і вразливість. Це - гумористичний і чесний погляд на складність сучасних повсякденних особистих відносин.

Ця вистава - відмінне щеплення від снобізму і запотиличник «сімейному» святенництву.

Поняття «Пост Коітум» означає блаженну знемогу, що наступає після сексу. Після оргазму чоловік перебуває в незвичайному настрої. Він більше не хоче того, до чого прагнув зовсім недавно, він сміється над тим, заради чого секунду назад був готовий вчинити вбивство, і, врешті-решт, він не впевнений, що отримав те, чого хотів. Це трагікомедія про людські пристрасті, про те, що рухає сучасними людьми: про батьків, вагітність, пристрасть і звичайно секс. Несхожі один на одного чоловіки і жінки розігрують між собою прості і складні рівняння. Рівняння Кохання і Пристрасті, рішенням яких можна присвятити ціле життя.

В ролях: Ірина Готун та Олександр Розвяков.

Вікові обмеження: 18+ 

Квитки можна забронювати та придбати онлайн на сайті musin.zp.ua або в касі КЗ ім. Глінки

Опубліковано в Афіша

                 Оригінальна музично-хореографічна казка за мотивами старовинної української легенди про трьох запорозьких козаків справить позитивні враження на дітей та дорослих.

            На козацькій раді вирішують, що честь і славу української землі на всесвітніх спортивних змаганнях захищатимуть три брати Вернигора, Вернидуб та Крутивус. Щоб позмагатися з кращими силачами та знайти козацьку силу брати подорожують Америкою, Азією, Африкою, Європою.

            Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.

      

Опубліковано в Афіша

МРІЇ

Концерт фортепіанної музики

Солістка – Віоліна Петриченко (Німеччина)

Музика – душа миру! Саме у скрутні часими все більше розуміємо, що

протягом десятиліть приділяли надто мало уваги українській музиці. Піаністка українського походження Віоліна Петриченко, яка проживає в Німеччині, пропонує контрастну програму «Мрії». Саме мрії підносять, підіймають нас над будденністю, закликають до світла, радості, щастя, наповнюють енергією та світлом.

У програмі - твори Миколи Лисенка, Якова Степового, Левка Ревуцького та Валентина Сильвестрова. Вони всі романтики, вони всі в чомусь піонери, які шукали нових шляхів у своїй музиці. Всі вони були талановитими піаністами і створили багато блискучої музики саме для фортепіано.

Поетична, вишукана та витончена програма концерту запрошує у світ фантазії, у реальність наших мрій, де кожен із нас створює образи свого ідеального світу. Закрийте очі і насолоджуйтесь музикою українських митців. Хто знає, можливо, до кінця концерту ваша мрія вже здійсниться

Запрошуємо всіх цінителів витонченого мистецтва та професійного виконання 8 квітня до Запорізької обласної філармонії насолодитися шедеврами світових майстрів та отримати духовну насолоду, естетичний і моральний відпочинок та здійснити свої мрії.

Програма концерту

Микола Лисенко. Мрії, образки минулого op.13 ре мінор

Думка-шумка. Твю 18 ля мінор

Яків Степовий.

Вальс тв. 5.nr1 сі мінор

Прелюдія тв.9 nr1 сі бемоль мінор

Мазурка тв.9 nr.2 Мі бемоль мажор

Предюдія пам'яті Шевченка тв.13 ля мінор

Фантазія мі мінор Pause

Яків Степовий. Мрія соль мінор

Левко Ревуцький.

Імпровізація Мі бемоль мажор

Пісня тв. 17 nr.1 соль мінор

Валентин Сильвестров.

Три багателі тв. 1

1.Allegretto

2. Moderato

3. Moderato

Кітч -музика

1.Allegro vivace

2.Moderato

3. Allegretto

4.Moderato

5.Allegrettо

Опубліковано в Афіша

Бернстайн та Гершвін. Два генія музики ХХ століття.Два американських композитора з українським корінням!

Їм вдалося подарувати серйозній академічній музиці те, чого їй так не вистачало – новий стиль, палкі, примхливі джазові ритми та незвичні, яскраві інтонації.

Два шедеври світу музики - оркестрова сюїта за мотивами культового мюзиклу «Вестсайдська історія» Л. Бернстайна та легендарна «Рапсодія у стилі блюз» Дж. Гершвіна – прозвучать у виконанні академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії.

Соліст – лауреат міжнародних конкурсів Артур Остапчук (фортепіано).

Диригент – лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Мітнік.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. 

Опубліковано в Афіша

Я – різна,

Я - симфоджаз

і лісова тужлива пісня.

Я- юна Мавка,

Я - покритка Катерина,

Я - скіфська Пектораль,

Я - Україна!

Багатогранна душа української музики, як і сама Україна. Така різна, самобутня, неповторна і така кохана… Українську музику знають, цінують і люблять у всьому світі.

2 квітня 2023 року Запорізька обласна філармонія відкриває новий концертний сезон популярного творчого проєкту «Мистецькі зустрічі»  прем'єрою програми «Шедеври української класики»!  

         Ця музична зустріч подарує слухачам насолоду від мелодій, які викликають захоплення з перших нот. У програмі гості почують твори титанів українського музичного мистецтва Олександра Білаша, Мирослава Скорика, Миколи Лисенко, Миколи Стецюна, Юлія Мейтуса та інших у виконанні справжніх майстрів – солістів філармонії Юлії Якси, Вікторії Шестакової, Миколи Квєткова, Аліни Сліти та Ірини Скляренко (бандура). Партії фортепіано виконують   Світлана Зеленська, Ольга Семенець, Артем Остапчук. Авторка та ведуча проєкту – музичний керівник Запорізької обласної філармонії Оксана Гопка.

          Музика була, є та завжди буде потужною силою, яка дає надію та підтримує людей всюди, даруючи сили та емоції для життя!

Завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки 2 квітня 2023 року о 14.00 і отримайте позитивної заряд енергії від професійного виконання шедеврів української класики!

       Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. 

Опубліковано в Афіша