Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 24 квітня 2018 — Запорізька обласна філармонія

4 квітня Запорізька обласна філармонія запрошує всіх шанувальників фортепіанної музики на концерт солістки Національної філармонії України, народної артистки України Людмили Марцевич!
 Серед своїх колег артистка яскраво вирізняється глибокою концепцією та філософським підходом до виконуваного репертуару, романтичною піднесеністю та  благородством звуку.  
В репертуарі піаністки – найскладніші твори класичної спадщини, епохи романтизму та сучасних авторів. Музикант часто була першим виконавцем багатьох творів українських композиторів, має багато записів у фондах українського радіо і телебачення.
Людмила Марцевич веде активну гастрольну діяльність. Виступає із сольними концертами та у супроводі симфонічних, камерних оркестрів,  в ансамблях з видатними музикантами та диригентами. Неодноразово гастролювала у Франції, Німеччині, Норвегії, Словаччині, Іспанії, Кореї, Польщі, США, країнах СНД.
У концерті фортепіанної музики прозвучать шедеври фортепіанної мініатюри, полонези, вальси,  ноктюрни, мазурки геніального композитора, неперевершеного майстра фортепіанного мистецтва Фридеріка Шопена.
Тож, запрошуємо всіх цінителів високого мистецтва та професійного виконання до концертного залу ім. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії насолодитися світовими шедеврами та отримати духовну та естетичну насолоду.

Опубліковано в Афіша