Версія для друку

Музична програма "КРАЩЕ" Рекомендовані

Ансамбль бандуристів «Любограй» - це молодий колектив, але за недовгий період свого творчого існування він вже здобув велике визнання шанувальників. Після кожного виступу музикантів збільшується кількість людей, які відкривають для себе бандурне мистецтво.

Звучання цього аутентичного інструменту не може залишити байдужим жодного слухача. Бандура торкається найтонших струн душ кожного українця, знаходячи відлуння у  національному  корінні.

Концертна програма «КРАЩЕ» своєю назвою вже говорить сама за себе. Вона поєднує у собі найпопулярніші композиції з усіх концертів колективу. А репертуарна палітра ансамблю досить яскрава і різноманітна! До неї входять  класична та народна музика, твори сучасних композиторів, нові кавер-версії хітів українських виконавців та популярних західних гуртів, саундтреки до відомих кінофільмів та багато іншого.

 Створюючи програму артистки колективу прислухалися до відгуків знавців бандурного мистецтва країни, колег-музикантів, взяли до уваги побажання відданих друзів і постійних глядачів.  Та головна мета ансамблю бандуристів «Любограй»  – подарувати всім прекрасну музику, збагатити духовний світ, створити чудовий настрій та залишити КРАЩІ відчуття!