Музично-літературна програма для дітей "К ЭЛИЗЕ" Рекомендовані


Світові шедеври класики – це дорога у новий і неймовірний вимір музики, до якого глядачів запрошує Запорізька обласна філармонія.
Музика пробуджує творчу думку митців, дарує нові емоції та почуття, а її поєднання з вокалом та глибоким і проникливим поетичним словом – це яскравий симбіоз, що створює захоплюючий мистецький вихор.
За допомогою художньої літератури і музики артисти філармонії допоможуть поринути глядачеві у чарівний світ краси й мистецтва.
У програмі «К Элизе» прозвучать уривки з оповідань К. Паустовського «Незнайомець», «Кошик з ялиновими шишками», «Тарас Шевченко», фрагменти з поеми В. Федорова «Бетховен». У поетичну канву гармонійно вплетена музика В.А. Моцарта, Е. Гріга, Л. Бетховена.
Запрошуємо всіх насолодитися прекрасним поетичним вечором та отримати естетичне задоволення від кращих зразків світового мистецтва.
Свою творчість гостям подарують: лауреати міжнародних конкурсів Юлія Якса (сопрано), Вікторія Шестакова (сопрано), Володимир Малацай (баритон), Микола Квєтков (тенор), Лариса Гнєдиш (фортепіано), Володимир Галіченко (скрипка), ведуча-музикознавець – заслужений працівник культури України Алла Ходакова.