Казка-мюзикл "ЖАБКА ЦАРІВНА, або несподіваний сюжет знайомої казки "

Казка-мюзикл для дітей.

Чи любите ви музику і казки? Чи знаєте ви, що таке мюзикл? Чи умієте ви цінувати добро і справедливість? Якщо так, тоді мюзикл «Жабка-царівна» сучасного джазового композитора Ігоря Якушенка подарує вам багато незабутніх вражень. Яскрава музика, що легко сприймається, елементи гумору та жарту створюють дивну казкову атмосферу, забавні сценки і колоритні образи дійових осіб.
Неповторний в своїй підступності та лиходійських вигадках Кощій Безсмертний,неординарно представлений композитором і лібретистом. Кощію протистоять його донька Олена Премудра та її наречений Іван Царевич, вірний і відданий своїй коханій.
Ці герої охарактеризовані прекрасними ліричними мелодіями. А помічники Кощія Безсмертного, Олени Премудрої з Іваном Царевичем змальовані комічними музичними візерунками.
Образи і сюжетна канва мюзиклу виходить за рамки відомої казки. Це підсилює основну інтригу твору, роблячи його більш захоплюючим та цікавим для сприйняття.
На чиєму боці буде перемога в цьому казковому протистоянні?
«Виходить, перемогла ти мене, донечко! - з такими словами звертається до Олени Премудрою Кощій - які ж чари тобі підвладні?». «Не мені, батьку – відповідає йому Олена, - скільки на світі ти живеш, а ніяк не зрозумієш, що немає в житті чар сильніших за Любов!»
Учасники:
Олена Прекрасна – Юлія Якса
Іван Царевич – Микола Квєтков
Кощій Безсмертний – заслужений артист України Володимир Гаркуша
Цар Антон – Володимир Малацай
Антоніна,одна з наречених Царевича – Лариса Малацай
Степанида, її мати – заслужена артистка України Валентина Аністратова
Казкарка – заслужений працівник культури України Алла Ходакова