• Академічний симфонічний оркестр

  • __Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

  • Ансамбль бандуристів "ЛЮБОГРАЙ"

  • 1
  • 2
  • 3
Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 13 лютого 2022 — Запорізька обласна філармонія
Неділя
13
лютого
19:00

TENORS BEL'CANTO (ТРИ ТЕНОРА)

Вони вміють виконувати популярні пісні так само професійно, як співають оперні партії. Здається, їм підвладні всі жанри, а акторської майстерності можуть позаздрити навіть театральні актори. Але повторити виступ Tenors Bel'canto практично неможливо. Його можна тільки побачити і почути. Вас чекають світові хіти, кращі українські пісні і шедеври оперної музики.

Щоб потрапити на концерт 13 лютого о 19:00 Tenors Bel'canto в КЗ ім. Глінки м.Запоріжжя, купуйте квитки на нашому сайті. Ціна квитків від 250 до 440 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Склад квартету:

Василь Понайда - соліст Львівської обласної філармонії, тенор

Роман Трохимук - соліст Львівського Національного театру опери і балету, тенор

Тарас Глова - студент Національної музичної академії ім. Лисенка м.Львів, тенор

Роман Антонюк - соліст Державної чоловічої капели ім. Леся Ревуцького., м. Київ, баритон

Опубліковано в Афіша
Неділя
13
лютого
14:11

ДЖАЗ ДЛЯ МАЛЕЧІ? ТАК!

Відтепер у Запорізькій обласній філармонії грають джаз для дітлахів!

13 лютого в рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям» відбулася концептуально нова концертна програма для найменших меломанів «Джаз Smile» джаз-квартету під керуванням Юрія Крюкова!

Це було яскраво, цікаво й віртуозно! Ніхто не нудьгував ані хвилини! Дітлахи познайомилися із різними музичними інструментами, основами джазу, дізналися багато нової інформації про цей музичний жанр, а також взяли участь у пізнавальній музичній вікторині.

Найкращий провідником у казковий музичний світ для малюків став приголомшливий Капелюшник у виконанні Юлія Гаврилова! Досвідчені музиканти чудово знають, що діти по-особливому сприймають новий музичний напрямок, і дуже важливо вміти правильно його піднести, тому на прем'єрі програми здебільшого звучали композиції із мультфільмів студії Дісней, яка активно використовує джаз як музичний супровід до своїх мультстрічок. «101 далматинець», «Білосніжка і семеро гномів», «Аліса у Країні Чудес», «Троє поросят» та інші мультфільми згадувалися цього дня у програмі.Кожна композиція подавалася у доступній формі  в супроводі цікавих історій.

А ще до дітлахів завітав майстер магії Джин, а точніше Джина у виконанні члена Міжнародної асоціації ілюзіоністів Марини Євченко та порадувала присутніх захоплюючим номером оригінального жанру.

Гарну музику й веселий настрій маленьким гостям подарували учасники бенду – Тарас Пацернюк (труба), Валерій Карпенко (бас-гітара), Сергій Хміров (ударні), Юрій Крюков (фортепіано). Вокальні композиції виконала провідний майстр сцени Поліни Гонтарь, яка постала перед слухачами у яскравих мультиплікаційних образах. Особливого шарму й віртуозного звучання в програму додали виступи справжніх майстрів Тимофія Фуклєва (флейта) і Валерія Авдієвського (саксофон-альт, саксофон-баритон).

Під час та по закінченню програми на обличчях маленьких гостей сяяли усмішки, а це – найкраще свідчення того, що програма «ДжазSmile» сподобалася слухачам і 100% впоралася із своїм завданням – навчати новому, дарувати радість, музику і посмішки!

Опубліковано в Новини

Увага! Супер новина!

Відтепер у Запорізькій обласній філармонії джаз не тільки для дорослих, а й для малят.

Полюбити джаз можна у будь-якому віці, а в дитинстві знайомство з цією музикою стає особливо яскравою подією. Досвідчені музиканти чудово знають, що діти по-особливому сприймають новий музичний напрямок, і дуже важливо вміти правильно його піднести. Щоб підтримувати щирий інтерес маленьких слухачів, став розвиватись джаз для дітей – з'явилися різні програми та заходи.

13 лютого в рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям» відбудеться прем'єра концерту «Джаз Smile» від джаз-квартету під керуванням Юрія Крюкова!

У програмі прозвучить веселий джаз для діток і улюблені мелодії із популярних мультфільмів студії Дісней «101 далматинець», «Білосніжка і семеро гномів», «Аліса у Країні Чудес», «Троє поросят» та інші! Кожна композиція представлена в доступній формі  в супроводі цікавих історій.

Ніхто не нудьгуватиме ні хвилини! Дітям джаз подається в ігровій манері, яка відразу ж викликає зацікавленість та захоплення. Разом з музикантами дітлахи познайомляться із різними музичними інструментами, основами джазу і зможутьосягнути багато нюансів цього жанру.

Гарну музику й веселий настрій маленьким гостям даруватимуть учасники бенду – Тарас Пацернюк (труба), Валерій Карпенко (бас-гітара), Сергій Хміров (ударні), керівник Юрій Крюков (фортепіано, електропіано). Яскравими образами програму прикрасять – тендітна співачка філармонії Поліна Гонтарь, віртуози Тимофій Фуклєв (флейта) і Валерій Авдієвський (саксофон-альт, саксофон-баритон).

Подаруйте своїй дитині любов до джазу, мистецтва і незабутню подорож у світ музики! 

Програма рекомендована для учнів музичних шкіл та закладів естетичного виховання.

Опубліковано в Афіша