• Академічний симфонічний оркестр

  • Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

  • Ансамбль бандуристів "БОЖЕНА"

  • 1
  • 2
  • 3
Четвер
05
квітня

Експозимція музичних інструментів Запорізької обласної філармонії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках відкриття 78-го концертного сезону Запорізька обласна філармонії підготувала своїм гостям багато цікавих сюрпризів. Один із них – презентація виставки музичних інструментів Запорізької обласної філармонії.

Протягом року у колонній залі гості концертного залу матимуть можливість познайомитися з унікальними експонатами та зблизька їх роздивитися. Це: солодкоголоса скрипка, гордість українського народу – бандура, сопілки, козобас, ніжна флейта, тромбон, тарілки  та більш сучасний представник – синтезатор. Окрім самих інструментів у Інформаційному довіднику експозиції відвідувачі зможуть ознайомитися із досить цікавою інформацією про кожен інструмент: його складові; групу,  до якої він відноситься, історію створення, ім׳я творця  тощо.

Колектив філармонії залюбки поділився своїми маленькими професійними  таємницями із шанувальниками музичного мистецтва. Так, в експозиції представлені схеми розташування інструментів академічного симфонічного оркестру та оркестру народних інструментів. Виставка викликає інтерес і у маленьких, і у дорослих слухачів. Перші відвідувачі вже висловили свої враження: «Це дуже гарна ідея – створення такого музею, адже людина не завжди має можливість близько познайомитися із інструментом,  а бачить його тільки на сцені або ж на фото. Для дітей – це взагалі щось надзвичайне, адже на виставці можна доторкнутися до кожного експонату, спробувати імпровізовано заграти і уявити себе справжнім музикантом». Незабаром планується проведення групових екскурсій залами обласної філармонії з відвідуванням цієї цікавої експозиції. Глядачі вже зараз висловлюють бажання передати у дар філармонії власні музичні інструменти й тим самим розширити виставку.

Ніколи не пізно дізнатися ще більше нового та захоплюючого.

Ми Вам всіляко допоможемо доторкнутися до мистецтва!

Галерея зображень