Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2021 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
29
квітня
18:00

Захід перенесено! KOZAK-DANCE

Шановні глядачі!

У зв’язку із значним поширенням коронавірусної хвороби та погіршенням протиепідемічної ситуації в м. Запоріжжі на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Музично - хореографічну програму академічного козацького

ансамблю пісні і танцю "Запорожці"

KOZAK DANCE

2квітня 2021 року

ПЕРЕНЕСЕНО

на 24 вересня 2021 року, 18.00

Придбані квитки дійсні.

Опубліковано в Афіша

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Мистецький колектив Запорізької обласної філармонії вітає вас із МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТАНЦЮ!

Мовою рухів та мелодії танець передає глядачам найпотаємніші почуття й розповідає неймовірні історії життя – загадкові, палкі та зворушливі. Це – нескінченне яскраве свято!

Бажаємо усім, хто безмежно закоханий у танець, повсякчас відкривати для себе нові грані творчого натхнення, приголомшувати неймовірною пластикою та вражати ексклюзивними постановками. Нехай ваш талант підкорює найкращі майданчики світу, а любов і підтримка шанувальників і надалі додають наснаги залишатися у вихорі танцю та захоплювати глядачів своєю чарівною хореографією! Зичимо міцного здоров'я, оптимізму, витримки, ентузіазму та завзяття в роботі, а в домівках – щастя, миру та злагоди! Живіть мрією і ніколи не зупиняйте енергію танцю!

Творіть, підкорюйте, перемагайте і ніколи не збивайтеся з ритму свого серця!

 

 За дорученням колективу,
 з повагою
 генеральний директор,
 заслужений працівник
 культури України                                                                                       ІРИНА КОНАРЕВА

Опубліковано в Новини

Шановні глядачі!

У зв’язку із значним поширенням коронавірусної хвороби та погіршенням протиепідемічної ситуації в м. Запоріжжі на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Музичну програму

ТАЄМНИЦІ СКРИПКИ

28 квітня 2021 року

ПЕРЕНЕСЕНО

на 26 травня 2021 року, 17.00

Придбані квитки дійсні.

 

Опубліковано в Афіша

22 квітня 2021 року, перебуваючи з робочою поїздкою у Запорізькому регіоні, Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко завітав до Національного заповідника Хортиця, обласної універсальної наукової бібліотеки, обласного краєзнавчого музею та академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара, де ознайомився із досягненнями та проблемами закладів.

В історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» Національного заповідника Хортиця було презентовано проєкт перетворень на Хортиці, запланованих на 2021 рік. Цього року планується реставрація та відкриття Музею історії Запорозького козацтва та оновлення Кургану єдності України. Учасниками заходу стали Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух та генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. Концепт проєкту передбачає реконструкцію будівлі, будівництво оглядового майданчика, доріжок, благоустрій, озеленення території навколо та оновлення Кургану.

Далі разом з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком культурні об'єкти відвідали заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова та директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко.

Обласна універсальна наукова бібліотека, заклад, що працює з 1905 року, сьогодні нараховує 1,5 млн документів бібліотечного фонду. Тут зберігаються сотні цінних рідкісних видань, унікальна колекція мініатюр - до 200 тисяч екземплярів. За словами співробітників закладу, карантинні обмеження ще більше стимулювали цифрову трансформацію бібліотеки і відтепер громадяни можуть отримати більшість послуг онлайн. Як розповіла директор бібліотеки Ольга Волкова, заклад співпрацює з багатьма організаціями, виграє гранти та реалізує на своїх майданчиках, у співпраці з неурядовими організаціями, численні інформаційно-просвітницькі і культурні проєкти, десятки соціальних ініціатив.

- Приємно бачити справді потужну бібліотеку. Я вражений такою кількістю соціальних проєктів, заходів та ініціатив, які реалізує колектив закладу. Впевнений, що втіливши в життя всі свої плани з реконструкції та модернізації, цей просвітницький центр зможе скласти конкуренцію провідним бібліотекам України, - поділився Олександр Ткаченко своїми враженнями.

Також посадовці завітали до музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара, де поспілкувалися з його творчим колективом. В закладі працюють 5 народних артистів, 8 заслужених артистів, 2 заслужених працівників культури України. Кожного року театр показує близько 400 культурно-мистецьких програм. І сьогодні його колектив презентував гостям декілька уривків із вистав свого репертуару та репетицію однієї зі сцен майбутнього театрального шедевру.

На згадку про себе Міністр культури та інформаційної політики України залишив у книзі пам'яті театру свої побажання колективу: «Натхнення, радості та нових вистав і вдячних глядачів».

Свою подорож Запоріжжям Олександр Ткаченко завершив відвіданням обласного краєзнавчого музею - центру краєзнавчої, туристичної та пам'яткоохоронної роботи в Запорізькій області. У музеї зберігається понад 112 тис предметів державної частини Музейного фонду України. Тут створені та діють 20 експозиційних і три виставкові зали. Протягом 20 років закладом видається науково-теоретичний щорічник «Музейний вісник», який багато років залишався єдиним фаховим виданням з музейної справи в державі. Музей бере участь у міжнародних, всеукраїнських та міжрегіональних музейних та туристичних конференціях, виставках і фестивалях.

- Я бачив багато подібних закладів в різних регіонах України і Запорізький обласний краєзнавчий музей значно відрізняється в кращий бік. Це живий науково-просвітницький центр з непересічним персоналом і цікавими та часом унікальними експозиціями. Тому разом з обласною владою ми шукатимемо можливості для його підтримки та розвитку, - підкреслив Олександр Ткаченко.

За результатами робочої поїздки у Запорізький регіон, Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко зазначив: «Запоріжжя зробило своїм слоганом – місто щастя. На перший погляд незвично для усім відомого українського промислового і технологічного міста, але не все так однозначно. Тут водночас культура та історія – насправді мають зміст. Бо на підсилення Хортиці є потужні культурні заклади, які дуже надихають. Як і вражають люди, що там працюють та вкладають душу.

Карантин максимально ускладнив життя закладів культури, але ніхто не втратив мотивації.

Команда Запорізького академічного обласного музично-драматичного театру імені В. Г. Магара намагається зробити цікаві вистави, якими потім можна збирати овації вдячного глядача.

Колектив Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки перетворив її в місце, яке хочеться відвідувати, і проблем з читачами тут не спостерігається.

Запорізький обласний краєзнавчий музей має потужний музейний фонд та експозицію. Тому спробуємо знайти можливості його підсилити разом із обласною владою та попрацювати над реставрацією історичної споруди національного значення.

Тож Запоріжжя – не тільки про індустріальний туризм. Це ще й про чудові вихідні з прекрасною культурною програмою».

Опубліковано в Новини

Шановні українці!

26 квітня виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це була найбільша в історії атомної електроенергетики катастрофа й одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Вона вразила й приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

Чорнобиль – це символ безмежної мужності тисячів наших земляків. Ризикуючи життям та здоров’ям, рятівники виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Тому, сьогодні із глибоким сумом, ми вшанувати пам'ять жертв чорнобильської катастрофи та складаємо шану мужнім людям, загиблим під час ліквідації наслідків аварії. У трагічний час сміливці приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Своєю творчістю артисти Запорізької обласної філармонії завжди підтримують моральний дух учасників ліквідації аварії та їхніх родин, які мають змогу на благодійних засадах відвідувати концертні програми, насолоджуватися мистецтвом та відчувати силу життя!

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ'ЯТЬ ВСІМ ГЕРОЯМ-ЧОРНОБИЛЬЦЯМ!

З повагою колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ

Опубліковано в Новини

    Шановні глядачі!

     У зв’язку із значним поширенням коронавірусної хвороби та погіршенням протиепідемічної ситуації в  м. Запоріжжі на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Музичну програму

академічного симфонічного оркестру

ВЕЛИКА МУЗИКА ВЕЛИКИХ КРАЇН. ІСПАНІЯ

25 квітня 2021 року

ПЕРЕНЕСЕНО

на 10 жовтня 2021 року, 12.00

Придбані квитки дійсні.

Опубліковано в Афіша

Шановні глядачі!

У зв’язку із значним поширенням коронавірусної хвороби та погіршенням протиепідемічної ситуації

в м. Запоріжжі на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Музичну програму

ALL ABOUT JAZZ

23 квітня 2021 року

ПЕРЕНЕСЕНО

на 30 травня 2021 року, 18.00

Придбані квитки дійсні.

Опубліковано в Афіша
П'ятниця
23
квітня

ВСЕ ПРО КОХАННЯ

Що подарувати коханій людині на День святого Валентина? Подаруйте їй те, що запам’ятається назавжди – щасливі миті, чудовий настрій і море яскравих вражень!

Академічний симфонічний оркестр, Маестро-народний артист України В’ячеслав Редя та диригент Надія Другова запрошують усіх на свято Музики та Кохання.

Найпрекрасніші сторінки вічної класики, джазові та популярні естрадні композиції - це унікальний музичний подарунок, який ваша друга половинка неодмінно оцінить по достоїнству, адже в них звучить головна тема – Любов!

П'ятниця
23
квітня

Олег КУГАЄВСЬКИЙ

Заслужений артист України, керівник оркестру академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці"

Опубліковано в Артисти філармонії
Сторінка 1 із 4